fbpx
Перейти до вмісту

Затримання правопорушника на СТО

Неможливо знати коли Ви чи ваше майно може опинитись в небезпеці. Бувають випадки, в яких правопорушники поводять себе неадекватно, маючи намір просто виплеснути агресію чи заподіяти шкоди заради шкоди. Іноді навіть громадські місця та свідки не зупиняють зловмисників. Один з таких випадків стався наприкінці минулого року на запорізькій СТО.

До бійців Mine Guard надійшов виклик про юнака, який почав гамселити палицею станцію технічного обслуговування. Своїми діями він завдав не лише матеріальної шкоди, але й добре злякав присутніх людей. Після нападу на СТО, агресор не зупинився, а почав таранити автомобіль таксі, який стояв неподалік. Що стало причиною такої неадекватної поведінки відомо не було.

По дорозі до місця події, бійці здалеку почули звуки ударів по залізу, вони були гучні та сильні. В руках юнака була палиця, якою він бив по передній частині автомобіля. Щоб затримати порушника та не дати йому можливості напасти на патруль екстреного реагування, бійцям довелось застосувати фізичну силу. Лише знерухомівши зловмисника охоронці викликали поліцію на місце події. Хлопець спочатку проявляв агресію, але з часом заспокоївся та припинив пручатись. Після інциденту його точно чекала відповідальність перед законом за скоєне.

Оперативні дії бійців Mine Guard мінімізували наслідки від поведінки зловмисника. Хто чи що ще могло постраждати без захисту охорони – сказати важко. Краще не чекати негативного досвіду та перестрахувати себе й своє майно завчасно. Послуги охоронної компанії вартують менше аніж можливі збитки від грабіжників чи агресорів. Довірте свою безпеку Mine Guard та будьте спокійні щохвилини протягом року.

Схожі статті
личная охрана
Когда нужна личная охрана?

В современном мире обеспечение собственной безопасности и своих близких становится все более важным. Частное охранное предприятие Mine Guard специализируется на предоставлении высококвалифицированных телохранителей, готовых гарантировать