fbpx
Перейти до вмісту

Охорона кіосків (МАФів) у Запоріжжі від Mine Guard

Безкоштовне підключення Вашого МАФу
До пультової охорони Mine Guard до кінця поточного місяця!

Підключення МАФу до охорони

Бонуси від Mine Guard

Безкоштовна доставка

Доставка обладнання

Безкоштовна доставка обладнання по Запоріжжю.

Безкоштовний монтаж

Спеціаліст від компанії безкоштовно змонтує обладнання.

Персональна охорона

Персональна охорона

2 місяці персональної охорони в подарунок.

Працюємо під час блекаутів

Автономна робота

Компанія та обладнання клієнтів працюють під час блекаутів.

Mine Guard в роботі

Готові рішення для охорони МАФу – це бездоганна робота. Бездоганна робота охоронної компанії – це ваші збитки, які вдалося попередити. На відео робота бійців швидкого реагування Mine Guard. Підключення кіоску до пультової охорони – це дієве рішення для вашого спокою.

наші переваги

Особиста охорона Mine Guard

новий автопарк

Екіпажи MINE GUARD дістануться на виклик будь-куди.
Обладнання та техніка. За цим стежать окремий відділ технічної підтримки.

Готові системи для охорони МАФУ

Купуйте з оплатою частинами (до 5-ти платежів).

Охорона кіосків у Запоріжжі від Mine Guard

Як гарантувати безпеку бізнесу та зберегти його від зловмисників у Запоріжжі? Станом на сьогодні, одним з кращих варіантів є скористатись послугами професійної охоронної компанії. Ми радимо звернутись до Mine Guard, щоб назавжди вирішити проблему зі зловмисниками. Mine Guard пропонує широкий спектр послуг охорони кіосків (МАФів), зокрема, технічну охорону. Наші послуги допоможуть уникнути взлому та втрати майна.

Технічна охорона кіосків — безпека 24/7

З метою убезпечення кіосків у великих містах радимо придивитись до послуги технічної охорони. Ми пропонуємо встановлення технічного обладнання Ajax, яке дозволить контролювати ваш кіоск здалеку. Спеціалісти встановлюють спеціальні датчики, які відслідковують будь-які події. У разі злому система автоматично надсилає повідомлення на пульт охорони, а також до групи реагування Mine Guard. Наша група прибуде на місце події протягом 5 хвилин, щоб ліквідувати небезпеку.

Ціна послуг охорони кіоску

Згідно зі статистикою, на взлом дверей та проникнення в приміщення будь-якого типу, зловмиснику достатньо декількох хвилин. Ми надаємо послуги технічної охорони за доступними тарифами. 

Ціна датчиків руху стартує від ₴1559,00, вартість сирени від ₴1729,00, а центральні блоки від ₴6099,00. Ціна комплекту обладнання для охорони кіоску варіюється, але ми даємо можливість оплати частинами. Щомісячний тариф на послуги охорони становить 400 грн/міс + 50 грн тривожна кнопка, або 13,3 грн/день (актуальні ціни завжди тут). 

Переваги Mine Guard

На нашому рахунку понад тисячі задоволених запоріжців та 1056 попереджених злочинів. Все це завдяки ряду сильних сторін, зокрема: 

    • Мінімальний час на підготовку. Встановлення комплекту охорони швидка процедура, яка займає до 2-х годин. 
    • Надійність. Наші бійці проходять фізичну та психологічну підготовку, кожен з охоронців володіє зброєю та прийомами рукопашного бою. Все це гарантує надійність та захист вашого кіоска. 
    • Сучасні технології. Сучасні організаційні і технічні засоби гарантують злагоджену логістику та швидке прибуття на виклик у будь-яку точку Запоріжжя. 
    • Гарантія безпеки. Інтеграція обладнання від Ajax до нашої системи пультової охорони гарантує 100% безпеку Вашої домівки. Наші клієнти довіряють нам власне майно та безпеку свого життя. Ми розуміємо всю відповідальність та гарантуємо швидкість і якість надання своїх послуг. 
    • Новий автопарк. Автопарк Mine Guard складається з новеньких позашляховиків класу А – HAVAL H6 з підвищеною проходимістю. Це дозволяє нашим бійцям прибути у будь-яке місце протягом 5 хвилин. 


Mine Guard має власне технічне забезпечення, яке постійно оновлюється та вдосконалюється. Звернутись з додатковими питаннями та замовити послуги можна за номерами телефонів: +380972034444 +380992034444.