fbpx
Перейти до вмісту

Приватна охорона для супроводу угод у Запоріжжі

Плануєте угоду з покупкою або продажом нерухомості (бізнесу чи авто)? Супровід приватної охорони на 2-3 години – це саме те, що збереже ваші нерви та гроші.

Потрібен супровід озброєної охорони?

Коли може знадобитись супровід?

Mine Guard у цифрах

0
кількість викликів
0
попередження злочинів
0
затримані злодії
0
активних користувачів

Mine Guard в роботі

Бійці Mine Guard постійно відточують свої навички стрільби, тактичного поводження зі зброєю та працюють на покращення своїх фізичних та психологічних можливостей. Забезпечення підрозділу відбувається найновішими зразками техніки та зброї. Як відбувається тренування підрозділу, ви можете переглянути на відео. Робота в реальних польових умовах, доступна в блозі.

наші переваги

Замовлення від 1 год.

Ви можете замовити послуги супроводу у Запоріжжі та Україні всього від 1 години.

В компанії повністю оснащених та підготованих бійців, будь-яка фінансова операція буде під захистом. Вам не доведеться переживати стосовно безпеки.

Особиста охорона Mine Guard

новий автопарк

Екіпажи MINE GUARD дістануться на виклик будь-куди.
Обладнання та техніка. За цим стежать окремий відділ технічної підтримки.

Супровід приватної охорони у Запоріжжі

Під час укладання фінансових угод, перевезення вантажів чи цінних речей може виникнути питання з забезпечення безпеки. Щоб Ви почували себе спокійно і захищено, команда Mine Guard надасть безпечний та професійний супровід в будь-яке місце призначення. Наш відділ приватної охорони добре навчений і знається на виконанні обов’язків із супроводу приватних осіб чи вантажів.

Коли необхідний супровід охоронців?

Щоденно у Запоріжжі проводяться сотні фінансових операцій, пов’язаних з великими сумами. Приватна охорона може знадобиться в багатьох випадках:

  • Продаж нерухомості. Щоб бути впевненим у власній безпеці та не стати жертвою недобросовісних “покупців” на зустріч разом з вами поїде охорона. 
  • Передача цінних документів чи грошей. На зустрічах з інвесторами чи партнерами можуть виникати форс-мажорні ситуації. Ми надамо найкращих охоронців, які забезпечені всім необхідним для вашої впевненості. 
  • Продаж автівки, коштовностей чи дорогих речей. Співробітники Mine Guard проконтролюють угоду та усунуть будь-яку небезпеку в залежності від ситуації.
  • Відвідування публічних заходів. Послуга необхідна політикам, бізнесменам, відомим журналістам, акторам і їх сім’ям. Додаткові заходи захисту необхідні фізичним особам, які мають доступ до секретної інформації. 
  • Зняття готівки. Навіть така проста процедура, як зняття готівки, перетворюється на квест, коли йдеться про великі суми. Краще подбати про безпеку заздалегідь!


У Mine Guard всі бійці озброєні та навчені швидко приймати рішення щодо оперативної охорони. Ми також надаємо послуги
супроводу вантажів з охороною для клієнтів, які перевозять продукцію. Наш сучасний автопарк з броньованими автомобілями дозволяє бійцям супроводжувати цінні вантажі на різні відстані. Охоронці знають, як діяти під час спроби пограбування та своєю присутністю зводять ризики до нуля.