fbpx
Перейти до вмісту

Охорона магазина у Запоріжжі

Безкоштовне підключення Вашого магазину
До пультової охорони Mine Guard до кінця поточного місяця!

Підключення магазину до охорони

Бонуси від Mine Guard

Безкоштовна доставка

Доставка обладнання

Безкоштовна доставка обладнання по Запоріжжю.

Безкоштовний монтаж

Спеціаліст від компанії безкоштовно змонтує обладнання.

Персональна охорона

Персональна охорона

2 місяці персональної охорони в подарунок.

Працюємо під час блекаутів

Автономна робота

Компанія та обладнання клієнтів працюють під час блекаутів.

Mine Guard в роботі

Цей випадок, міг коштувати клієнтові 3 000 000 грн. Саме такою була загальна сума обладнання, яке міг поцупити грабіжник за той вечір, але, група екстреного реагування Mine Guard прибула протягом лічених хвилин та попередила пограбування. Гроші, а головне Бізнес клієнта – збережено!

наші переваги

миттєва реакція

Прибуття на виклик до 7 хвилин по місту.

Ми вдосконалюємся. Щодня бійці MINE GUARD відпрацьовують навички та логістику екстренного реагування на виклик.

Особиста охорона Mine Guard

новий автопарк

Екіпажи MINE GUARD дістануться на виклик будь-куди.
Обладнання та техніка. За цим стежать окремий відділ технічної підтримки.

Готові системи для охорони магазину

Купуйте з оплатою частинами (до 5-ти платежів).

Охорона магазину у Запоріжжі і від Mine Guard

Безпека і збереження майна є одними з основних завдань бізнесменів. Однак, навколо неминуче виникають загрози, пов’язані з проникненням зловмисників. Статистика по країні свідчить, про близько 70 тисяч пограбувань, вчинених в Україні за 2022 рік. Варто розуміти, що у випадку пограбування і затримання зловмисника вже після злочину, повернути назад майно здебільшого неможливо. Тому необхідно не допустити скоєння злочину у вашому бізнесі. Рішенням цієї проблеми може стати використання послуг професійної охоронної компанії Mine Guard в Запоріжжі

Технічна охорона магазинів – безпека 24/7

Ми пропонуємо широкий спектр послуг охорони магазинів. Одна з найбільш ефективних на сьогодні пропозицій – це технічна охорона. Наші фахівці можуть встановити високоякісну систему Ajax, яка дасть змогу контролювати ваш бізнес із будь-якої точки світу. У систему входять спеціальні датчики, які відстежують рухи всередині і навколо магазину. У разі злому система автоматично повідомляє про це на наш центр контролю і на групу швидкого реагування. Ми гарантуємо, що наші співробітники прибудуть на місце події протягом 5 хвилин, щоб ліквідувати загрозу.

Ціна пультової охорони для магазину

Ціни на послуги технічної охорони магазинів у Mine Guard знаходяться в межах доступності. Ціна датчиків руху починається від 1559 грн, вартість сирен – від 1729 грн, а центральні блоки – від 6099 грн. Загальна вартість встановлення обладнання для охорони магазину може варіюватися, проте ми надаємо можливість оплати частинами. Щомісячний тариф на послуги охорони становить 400 грн на місяць (+ 50 грн за тривожну кнопку) або 13,3 грн на день. Наші ціни завжди прозорі й актуальні, ви можете ознайомитися з ними на нашому сайті.

Переваги Mine Guard 

Найкраще про переваги охоронної компанії можуть розказати результати. За період роботи в Запоріжжі ми встигли попередити понад 1000 злочинів, вчасно відредагувавши на виклик та залишили задоволеними більше тисяч клієнтів. Все це завдяки ряду наших сильних сторін, зокрема бійці та техніка: 

  • Мінімальний час на підготовку. Встановлення комплекту охорони швидка процедура, яка займає до 2-х годин. 
  • Надійність. Наші бійці проходять фізичну та психологічну підготовку, кожен з охоронців володіє зброєю та прийомами рукопашного бою. Все це гарантує надійність та захист вашого бізнеса. 
  • Сучасні технології. Сучасні організаційні і технічні засоби гарантують злагоджену логістику та швидке прибуття на виклик у будь-яку точку Запоріжжя. 
  • Гарантія безпеки. Інтеграція обладнання від Ajax до нашої системи пультової охорони гарантує 100% безпеку Вашої домівки. Наші клієнти довіряють нам власне майно та безпеку свого життя. Ми розуміємо всю відповідальність та гарантуємо швидкість і якість надання своїх послуг. 
  • Новий автопарк. Автопарк Mine Guard складається з новеньких позашляховиків класу А – HAVAL H6 з підвищеною проходимістю. Це дозволяє нашим бійцям прибути у будь-яке місце протягом 5 хвилин. 


Mine Guard має власне технічне забезпечення, яке постійно оновлюється та вдосконалюється. Звернутись з додатковими питаннями та замовити послуги можна за номерами телефонів: +380972034444 +380992034444. Слідкуйте за нами в соцмережах аби знати останні новини та акції. 

Mine guard у дії

Наші бійці щодня на сторожі вашої безпеки. Будьте в курсі наших новин, приєднуйтесь у соцмережах та будьте онлайн.