fbpx
Перейти до вмісту

Пультова охорона офісу у Запоріжжі

Безкоштовне підключення Вашого офісу
До пультової охорони Mine Guard до кінця поточного місяця!

Охорона офісу Запоріжжя

Бонуси від Mine Guard

Безкоштовна доставка

Доставка обладнання

Безкоштовна доставка обладнання по Запоріжжю.

Безкоштовний монтаж

Спеціаліст від компанії безкоштовно змонтує обладнання.

Персональна охорона

Персональна охорона

2 місяці персональної охорони в подарунок.

Працюємо під час блекаутів

Автономна робота

Компанія та обладнання клієнтів працюють під час блекаутів.

Технічна охорона офісів - безпека 24/7

Цей випадок, міг коштувати клієнтові 3 000 000 грн. Саме такою була загальна сума обладнання, яке міг поцупити грабіжник за той вечір, але, група екстреного реагування Mine Guard прибула протягом лічених хвилин та попередила пограбування. Гроші, а головне Бізнес клієнта – збережено!

наші переваги

миттєва реакція

Прибуття на виклик до 7 хвилин по місту.

Ми вдосконалюємся. Щодня бійці MINE GUARD відпрацьовують навички та логістику екстренного реагування на виклик.

Особиста охорона Mine Guard

новий автопарк

Екіпажи MINE GUARD дістануться на виклик будь-куди.
Обладнання та техніка. За цим стежать окремий відділ технічної підтримки.

Готові системи для охорони офісу

Купуйте з оплатою частинами (до 5-ти платежів).

Підключення офісу до пультової охорони у Запоріжжі

Ваш офіс – місце, де зберігаються важливі документи та матеріальні активи. Їх втрата може призвести до великих збитків. Тому важливо забезпечити надійний захист вашого майна вже сьогодні. Наші фахівці з радістю допоможуть у встановленні системи Ajax – високоякісної технічної системи охорони.

Система Ajax складається зі спеціальних датчиків руху, які відслідковують будь-яку активність всередині і навколо офісу. У разі злому система автоматично повідомляє наш центр контролю та групу швидкого реагування, яка прибуде на місце події протягом 5 хвилин. Завдяки цій системі ви можете контролювати ваш бізнес із будь-якої точки світу, використовуючи мобільний додаток.

Ціна на пультову охорону в Запоріжжі

Наші ціни на встановлення системи Ajax в офіс є доступними для всіх. Ціна датчиків руху починається від 1559 грн, вартість сирен – від 1729 грн, а центральні блоки – від 6099 грн. Загальна вартість встановлення обладнання для охорони офісу може варіюватися, проте ми надаємо можливість оплати частинами. Щомісячний тариф на послуги охорони становить 450 грн на місяць (+ 50 грн за тривожну кнопку) або 15 грн на день. У компанії прозора цінова політика, з актуальними на сьогодні тарифами можна ознайомитись за посиланням. Ми завжди готові допомогти вам в забезпеченні надійного захисту вашого майна.

Переваги Mine Guard

На нашому рахунку понад тисячі задоволених запоріжців та 1056 попереджених злочинів. Все це завдяки ряду сильних сторін, зокрема: 

  • Мінімальний час на підготовку. Встановлення комплекту охорони швидка процедура, яка займає до 2-х годин. 
  • Надійність. Наші бійці проходять фізичну та психологічну підготовку, кожен з охоронців володіє зброєю та прийомами рукопашного бою. Все це гарантує надійність та захист вашого кіоска. 
  • Сучасні технології. Сучасні організаційні і технічні засоби гарантують злагоджену логістику та швидке прибуття на виклик у будь-яку точку Запоріжжя. 
  • Гарантія безпеки. Інтеграція обладнання від Ajax до нашої системи пультової охорони гарантує 100% безпеку Вашої домівки. Наші клієнти довіряють нам власне майно та безпеку свого життя. Ми розуміємо всю відповідальність та гарантуємо швидкість і якість надання своїх послуг. 
  • Новий автопарк. Автопарк Mine Guard складається з новеньких позашляховиків класу А – HAVAL H6 з підвищеною проходимістю. Це дозволяє нашим бійцям прибути у будь-яке місце протягом 5 хвилин. 


Mine Guard має власне технічне забезпечення, яке постійно оновлюється та вдосконалюється. Звернутись з додатковими питаннями та замовити послуги можна за номерами телефонів: +380972034444 +380992034444.

Mine guard у дії

Наші бійці щодня на сторожі вашої безпеки. Будьте в курсі наших новин, приєднуйтесь у соцмережах та будьте онлайн.