fbpx
Перейти до вмісту

Охорона гаража в Запоріжжі

Безкоштовне підключення Вашого гаража до пультової охорони Mine Guard!

Охоронна сигналізація та відеоспостереження 24/7

Бонуси від Mine Guard

Безкоштовна доставка

Доставка обладнання

Безкоштовна доставка обладнання по Запоріжжю.

Безкоштовний монтаж

Спеціаліст від компанії безкоштовно змонтує обладнання.

Персональна охорона

Персональна охорона

2 місяці персональної охорони в подарунок.

Працюємо під час блекаутів

Автономна робота

Компанія та обладнання клієнтів працюють під час блекаутів.

Mine Guard в роботі

Напад на Автосервіс клієнта та миттєве затримання. Так працює Mine Guard у випадку охорони вашого гаражу. Екіпаж прибуває на виклик у лічені хвилини. Не дайте злодіям жодного шансу з Mine Guard. Підключення гаражу до пультової охорони – найкраще рішення, для збереження майна.

наші переваги

Сучасні технології

Нова техніка та професійна організація роботи гарантують злагоджену логістику та швидке прибуття на виклик у будь-яку точку Запоріжжя. 

Особиста охорона Mine Guard

новий автопарк

Екіпажи MINE GUARD дістануться на виклик за 5-7 хвилин.

Автопарк Mine Guard складається з нових позашляховиків класу А – HAVAL H6 з підвищеною проходимістю. Це дозволяє нашим бійцям прибути у будь-яке місце протягом 5 хвилин.

Професійна підготовка

Охоронці проходять фізичну та психологічну підготовку, кожен з них володіє зброєю та прийомами рукопашного бою. Все це гарантує надійність та захист вашого гаража.

Готові системи для охорони гаража

Купуйте з оплатою частинами (до 5-ти платежів).

Охорона гаража від Mine Guard

Охорона гаража є дуже важливою справою, особливо якщо ви тримаєте в ньому дорогий автомобіль чи техніку. Пультова охорона може забезпечити максимальний рівень безпеки, дозволяючи спокійно спати вночі і не хвилюватися про можливість крадіжки. Охоронна компанія Mine Guard надає різні послуги з захисту вашого майна у Запоріжжі. Технічна охорона гаража від Mine Guard допоможе назавжди вирішити цю проблему й вберегти Ваше майно від грабіжників. 

Охоронна компанія Mine Guard пропонує ефективні методи для охорони вашого гаража, включаючи встановлення системи відеоспостереження, доступ до пульту охорони, патрулювання території і надання допомоги в екстрених ситуаціях. Всі послуги надаються висококваліфікованим персоналом з багаторічним досвідом роботи в сфері.

Переваги пультової охорони гаража від Mine Guard 

Пультова охорона – це ціла система, яка дозволяє швидко реагувати й унеможливлює скоєння злочину. Однією з головних переваг пультової охорони є те, що вона надає найвищий рівень захисту. Серед переваг також:

  • Цілодобовий захист. Охоронна компанія Mine Guard забезпечує 24/7 моніторинг об’єкту, оперативно реагуючи на будь-які небезпечні ситуації (навіть в комендантську годину). 
  • Попереджає про різні небезпеки. Технічна охорона дозволяє попередити проникнення всередину і захищає від інших небезпек: пожежі чи повені.
  • Швидка реакція на небезпеку. В разі небезпеки, якщо хтось спробує вторгнутися до вашого гаража, пультова охорона одразу повідомить про це і забезпечить швидку реакцію зі сторони екіпажу.
  • Моніторинг за допомогою відеокамер. Охоронна компанія встановлює відеокамери, які забезпечують моніторинг території навколо гаража. Це дозволяє вам спостерігати за тим, що відбувається на об’єкті в реальному часі.
  • Екстрена допомога. У разі будь-яких екстрених ситуацій охоронна система надсилає сигнал на пульт охорони та смартфон власника. 

Вартість охорони гаража

Запорізька охоронна компанія Mine Guard надає послуги за доступними для кожного тарифами. Вартість охорони гаража варіюється залежно від типу послуги. Ціна пультової системи становить від 250 грн\місяць. Додатково, необхідно придбати обладнання або перепідключити вже існуюче.

Як замовити послуги охорони гаража в Запоріжжі

Щоб замовити послуги охорони від компанії Mine Guard, ви можете зв’язатися з нами за допомогою телефону, онлайн-чату або заповнити форму на нашому веб-сайті (контакти завжди тут). Фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом, щоб обговорити всі деталі і відповісти на питання. Охорона гаража є надзвичайно важливою справою. Компанія Mine Guard готова забезпечити максимальний рівень захисту вмісту гаража. Зверніться до нас і ми надамо всю необхідну інформацію про послуги. Спеціалісти порадять те, що підходить саме вам. Наші клієнти отримують безкоштовний монтаж системи.