fbpx
Перейти до вмісту

Охорона квартири у Запоріжжі

Безкоштовне підключення Вашої квартири
До пультової охорони Mine Guard до кінця поточного місяця!

охоронна сигналізація та відеоспостереження

Бонуси від Mine Guard

Безкоштовна доставка

Доставка обладнання

Безкоштовна доставка обладнання по Запоріжжю.

Безкоштовний монтаж

Спеціаліст від компанії безкоштовно змонтує обладнання.

Персональна охорона

Персональна охорона

2 місяці персональної охорони в подарунок.

Працюємо під час блекаутів

Автономна робота

Компанія та обладнання клієнтів працюють під час блекаутів.

Mine Guard в роботі

Як часто ви залишаєте квартиру без нагляду? Поїздка в інше місто, відпустка, робота. Злодії тільки й чекають щоб ви поїхали. Яскравий приклад на цьому відео. Затримання злодіїв, які встигли потрапити на територію. З Mine Guard у них не було шансів. Підключення квартири до охорони – найкраще рішення для вашого спокою!

наші переваги

миттєва реакція

Прибуття на виклик до 7 хвилин по місту.

Ми вдосконалюємся. Щодня бійці MINE GUARD відпрацьовують навички та логістику екстренного реагування на виклик.

Особиста охорона Mine Guard

новий автопарк

Екіпажи MINE GUARD дістануться на виклик будь-куди.
Обладнання та техніка. За цим стежать окремий відділ технічної підтримки.

Готові системи для охорони квартири

Купуйте з оплатою частинами (до 5-ти платежів).

Охорона квартири від Mine Guard

Квартири без додаткового захисту стають легкою наживою для зловмисників. Щоб забезпечити своє житло запорожці все частіше звертаються до охоронних компаній за послугами. Технічна охорона квартири від Mine Guard допоможе назавжди вирішити цю проблему й вберегти Ваше майно від грабіжників. 

Послуги Mine Guard 

Для багатоповерхівок оптимальним варіантом захисту є пультова охорона. Система безпеки дозволяє контролювати житло власникові віддалено через смартфон, що є безперечним плюсом навіть при знеструмленні квартири.

Технічна охорона квартири – спеціальні датчики встановлюються на різних об’єктах і дозволяють власнику та спеціалісту Mine Guard контролювати ситуацію в житлі. За умови спроби проникнення в квартиру їм надійде сигнал, після якого група реагування вирушить на об’єкт. 

Вартість охорони квартири

Запорізька охоронна компанія Mine Guard надає послуги за доступними для кожного тарифами. Вартість охорони квартири варіюється залежно від типу послуги. Ціна пультової системи охорони квартири становить від 300 грн\місяць. Додатково, необхідно придбати обладнання або перепідключити вже існуюче.

Переваги Mine Guard

Охоронна компанія Mine Guard надає комплексний захист своїм клієнтам. Ми гарантуємо всебічний захист та індивідуальний підхід для кожного. Серед наших переваг: 

  • Швидкий монтаж. Встановлення пультової охорони в квартирі швидка процедура, яка займає до 2-х годин. А перепідключення вже встановленої системи, всього 10 хвилин.
  • Надійність. Наші бійці проходять фізичну та психологічну підготовку, кожен з охоронців володіє зброєю та прийомами рукопашного бою. Кожен член команди проходить ретельний відбір. Все це гарантує надійність та захист вашого житла. 
  • Сучасні технології. Сучасні організаційні і технічні засоби гарантують злагоджену логістику та швидке прибуття на виклик у будь-яку точку Запоріжжя. 
  • Гарантія безпеки. Інтеграція обладнання від Ajax до нашої системи пультової охорони надає 100% безпеку Вашій домівці. 
  • Новий автопарк. Автопарк Mine Guard складається з новеньких позашляховиків класу А – HAVAL H6 з підвищеною проходимістю. Це дозволяє нашим бійцям прибути у будь-яке місце протягом 5 хвилин. 


Наші клієнти довіряють нам власне майно та безпеку свого життя. Ми розуміємо всю відповідальність та гарантуємо швидкість і якість надання своїх послуг.  Mine Guard має власне технічне забезпечення, яке постійно оновлюється та вдосконалюється. Звернутись з додатковими питаннями та замовити послуги можна за номерами телефонів: +380972034444 та  +380992034444

Mine guard у дії

Наші бійці щодня на сторожі вашої безпеки. Будьте в курсі наших новин, приєднуйтесь у соцмережах та будьте онлайн.