fbpx
Перейти до вмісту

Пультова охорона Ресторану / Кафе від Mine Guard у Запоріжжі

Безкоштовне підключення Вашого ресторану
До пультової охорони Mine Guard до кінця поточного місяця!

охоронна сигналізація та відеоспостереження

Бонуси від Mine Guard

Безкоштовна доставка

Доставка обладнання

Безкоштовна доставка обладнання по Запоріжжю.

Безкоштовний монтаж

Спеціаліст від компанії безкоштовно змонтує обладнання.

Персональна охорона

Персональна охорона

2 місяці персональної охорони в подарунок.

Працюємо під час блекаутів

Автономна робота

Компанія та обладнання клієнтів працюють під час блекаутів.

Ось що говорять про нас клієнти

Відома в Запоріжжі ресторація «Sir Lancelot» обирає Mine Guard. Декілька входів та виходів, датчики руху, найсучасніша система охорони з безперебійним джерелом живлення, яка працює навіть під час блекаутів. А головне, щоб вся ця система була непомітною та не заважала клієнтам насолоджуватися атмосферою улюбленого закладу.

наші переваги

миттєва реакція

Прибуття на виклик до 7 хвилин по місту.

Ми вдосконалюємся. Щодня бійці MINE GUARD відпрацьовують навички та логістику екстренного реагування на виклик.

Особиста охорона Mine Guard

новий автопарк

Екіпажи MINE GUARD дістануться на виклик будь-куди.
Обладнання та техніка. За цим стежать окремий відділ технічної підтримки.

Готові системи для охорони ресторану

Купуйте з оплатою частинами (до 5-ти платежів).

Пультова охорона ресторану/кафе від Mine Guard у Запоріжжі

Пультова охорона є важливим елементом безпеки в ресторанному бізнесі. Сучасні технології дозволяють встановити системи відеоспостереження, контролю доступу, пожежної сигналізації та інших заходів, що захистят ресторан та його відвідувачів. Пультова охорона допоможе виявити та запобігти потенційним злочинним діям грабіжників. Варто розуміти, що у випадку пограбування і затримання зловмисника вже після злочину, повернути назад майно здебільшого неможливо. Тому необхідно не допустити скоєння злочину. У цьому вам допоможе пультова охорона для закладу в Запоріжжі від охоронної компанії Mine Guard.

Технічна охорона закладів — безпека 24/7

Пультова охорона закладів є надійним та ефективним засобом захисту від проникнення зловмисників. Якщо ви володієте рестораном або кафе у великому місті, то радимо придивитись до послуг технічної охорони. Наша компанія пропонує встановлення сучасного обладнання Ajax, яке дозволить контролювати ваше приміщення здалеку. Спеціалісти встановлюють датчики руху, які відслідковують будь-які події. У разі підозрілої активності на об’єкті система автоматично надсилає повідомлення на пульт охорони та до групи реагування Mine Guard. Наші бійці будуть на місці події протягом 5 хвилин, щоб ліквідувати будь-яку небезпеку.

Ціна послуг охорони ресторану/кафе

Згідно зі статистикою, на взлом дверей та проникнення в приміщення будь-якого типу, зловмиснику достатньо декількох хвилин. Ми надаємо послуги технічної охорони за доступними тарифами

Ціна датчиків руху стартує від ₴1559,00, вартість сирени від ₴1729,00, а центральні блоки від ₴6099,00. Ціна комплекту обладнання для охорони ресторану варіюється, але ми даємо можливість оплати частинами. Щомісячний тариф на послуги охорони становить 400 грн/міс + 50 грн тривожна кнопка, або 15 грн/день (актуальні ціни завжди тут). 

Переваги Mine Guard

На нашому рахунку понад тисячі задоволених запоріжців та 1056 попереджених злочинів. Все це завдяки ряду сильних сторін, зокрема: 

  • Мінімальний час на підготовку. Встановлення комплекту охорони швидка процедура, яка займає до 2-х годин. 
  • Надійність. Наші бійці проходять фізичну та психологічну підготовку, кожен з охоронців володіє зброєю та прийомами рукопашного бою. Все це гарантує надійність та захист вашого бізнеса. 
  • Сучасні технології. Сучасні організаційні і технічні засоби гарантують злагоджену логістику та швидке прибуття на виклик у будь-яку точку Запоріжжя. 
  • Гарантія безпеки. Інтеграція обладнання від Ajax до нашої системи пультової охорони гарантує 100% безпеку Вашої домівки. Наші клієнти довіряють нам власне майно та безпеку свого життя. Ми розуміємо всю відповідальність та гарантуємо швидкість і якість надання своїх послуг. 
  • Новий автопарк. Автопарк Mine Guard складається з новеньких позашляховиків класу А – HAVAL H6 з підвищеною проходимістю. Це дозволяє нашим бійцям прибути у будь-яке місце протягом 5 хвилин. 


Mine Guard має власне технічне забезпечення, яке постійно оновлюється та вдосконалюється. Звернутись з додатковими питаннями та замовити послуги можна за номерами телефонів: +380972034444 +380992034444

Mine guard у дії

Наші бійці щодня на сторожі вашої безпеки. Будьте в курсі наших новин, приєднуйтесь у соцмережах та будьте онлайн.