fbpx
Перейти до вмісту

Охорона бізнесу у Запоріжжі

Безкоштовне підключення Вашого бізнесу
До пультової охорони Mine Guard до кінця поточного місяця!

Безліч готових рішень для офісів, кав’ярень, кафе, ресторанів, ларьків та великих підприємств.

Mine Guard у цифрах

0
кількість викликів
0
попередження злочинів
0
затримані злодії
0
активних користувачів

Mine Guard в роботі

Цей випадок, міг коштувати клієнтові 3 000 000 грн. Саме такою була загальна сума обладнання, яке міг поцупити грабіжник за той вечір, але, група екстреного реагування Mine Guard прибула протягом лічених хвилин та попередила пограбування. Гроші, а головне Бізнес клієнта – збережено!

наші переваги

миттєва реакція

Прибуття на виклик до 7 хвилин по місту.

Ми вдосконалюємся. Щодня бійці MINE GUARD відпрацьовують навички та логістику екстренного реагування на виклик.

Особиста охорона Mine Guard

новий автопарк

Екіпажи MINE GUARD дістануться на виклик будь-куди.
Обладнання та техніка. За цим стежать окремий відділ технічної підтримки.

Охорона бізнесу від Mine Guard

Офіси, магазини, приміщення приватних підприємств часто привертають увагу зловмисників. Сьогодні жоден бізнес не може існувати без послуг охоронної компанії. В Запоріжжі послуги з охорони бізнесу (офісів, складів, закладів харчування та навіть складів) надає компанія Mine Guard

Що ми пропонуємо

Щодня бійці Mine Guard на сторожі безпеки Вашого бізнесу. Ми гарантуємо цілодобовий нагляд та контроль за об’єктами наших клієнтів. Для приватних підприємств доступні послуги:

Пультової охорони. Спеціальне оснащення дозволяє віддалено контролювати об’єкт. В будівлі встановлюються датчики, які реагують на події й передають сигнал на смартфон власника та охороні. Протягом наступних 5-7 хвилин група швидкого реагування прибуває на місце події.

Фізичної охорони. Передбачає постійну присутність бійців Mine Guard на території об’єкта, який знаходиться під охороною. 

Вартість охорони бізнеса у Запоріжжі

Ми пропонуємо послуги за доступними цінами. Вартість охорони офісу або іншого приміщення розраховується індивідуально для кожного клієнта.  

Технічна охорона приміщень підприємств, установ і організацій вартість стартує від 15 грн/день або від 450 грн/міс + 50 грн за тривожну кнопку.

Технічна охорона торгових павільйонів (кіоски, малі архітектурні формування) ціна стартує від 13.33 грн/день або від 400 грн/міс + 50 грн тривожна кнопка. 

Фізична охорона розраховується за погодинним тарифом, вартість послуг охоронця стартує від 110 грн/годину. 

Актуальні ціни на послуги охорони.

Наші переваги

Охоронна компанія Mine Guard надає комплексний захист своїм клієнтам. Ми гарантуємо всебічний захист та індивідуальний підхід для кожного. Серед наших переваг: 

Сучасне оснащення. Mine Guard має власне технічне забезпечення, яке постійно оновлюється та вдосконалюється. Інтеграція обладнання від Ajax до нашої системи пультової охорони гарантує 100% безпеку Вашого бізнесу. 

Комплексна підготовка. Кожен боєць Mine Guard пройшов ретельний відбір перш ніж потрапити до лав нашої команди. Охоронці мають високу фізичну та психологічну підготовку, володіють навичками рукопашного бою та користування зброєю.

Новий автопарк. Автопарк Mine Guard складається з новеньких позашляховиків класу А – HAVAL H6 з підвищеною проходимістю. Це дозволяє нашим бійцям прибути у будь-яке місце протягом 5 хвилин. 

Гарантія безпеки. Новий автопарк, якісне технічне оснащення, високий рівень підготовки бійців та злагоджена робота гарантують захист бізнесу 24/7

Ми розуміємо всю відповідальність та гарантуємо швидкість і якість надання охоронних послуг. Звернутись з додатковими питаннями та замовити послуги охорони підприємства можна за номерами телефонів: +380972034444 +380992034444

Mine guard у дії

Наші бійці щодня на сторожі вашої безпеки. Будьте в курсі наших новин, приєднуйтесь у соцмережах та будьте онлайн.