fbpx
Перейти до вмісту

Додаток Mine Guard

Особиста охорона Mine Guard

2 місяці безкоштовного користування!

Завантажуй та активуй додаток всього за 1 грн.

Що таке додаток Mine Guard?

Застосунок персональної охорони, який завжди у Вас під рукою. На ваш смартфон встановлюється додаток Mine Guard. У випадку небезпеки для вашого життя або життя вашої рідної людини, Вам лише необхідно натиснути на кнопку у застосунку

Через 3-4 хвилини (гарантований приїзд протягом 7 хвилин) озброєний екіпаж прибуде за вашою GPS локацією!
Бійці знайдуть Вас та створять безпечні умови!

Якщо Вам досі загрожує небезпека – бійці Mine Guard нейтралізують агресора!

Як це працює на практиці

Ми подумали, що Вам буде цікаво дізнатися, що відбувається після натискання на кнопку «SOS»

Трішки опишемо ситуацію. Незнайомець в нетверезому стані підійшов до хлопця на зупинці та попросив розміняти 100 грн. Коли хлопець дав гроші, незнайомець сказав що треба відійти в сектор багатоповерхівок, бо в нього немає з собою коштів, а там чекає товариш, який і віддасть хлопцю гроші. Схема цікава але не практична, в хлопця на телефоні був додаток від Mine Guard. Що було далі, можна побачити на відео.

2 місяці безкоштовного користування!

Завантажуй та активуй додаток всього за 1 грн.
Тарифи 2023
280 грн.
30% знижка
196

грн. / місяць

При оплаті за 1 місяць

1 безкоштовний виклик
(далі 100 грн/виклик)

280 грн.
40% знижка
168

грн. / місяць

При оплаті за півроку

6 безкоштовних викликів
(далі 100 грн/виклик)

280 грн.
50% знижка
140

грн. / місяць

При оплаті за рік

12 безкоштовних викликів
(далі 100 грн/виклик)

Питання та відповіді

Ви маєте викликати охорону за будь-яких обставин, які становлять загрозу вашій безпеці або безпеці близьких! Не потрібно чекати, коли ситуація вийде з під контролю. Просто моделюємо ситуації, в яких краще встановити додаток: пізно повертаєтеся до дому, маєте неадекватних сусідів чи родичів, живете в не дуже безпечному районі, турбуєтеся про безпеку близьких. Маєте неповнолітніх дітей.
Додатком може користуватися будь-хто. Всі ми знаємо ціну безпеки та ситуації, коли їй приділяється недостатньо уваги. Тому серед наших клієнтів можна знайти успішних бізнесменів, звичайних батьків, пенсіонерів та дітей.
Так, у вас буде 1 БЕЗКОШТОВНИЙ виклик на місяць. Ви можете викликати персональну охорону просто для тестування додатку, або ж, коли є така потреба. Будемо вдячні, якщо весь процес буде зафільмовано для ваших соціальних мереж.
Після тестового періоду Вам буде підключений «Місячний» тариф та почнеться обслуговування за стандартними умовами з помісячною оплатою від 140 грн./міс.
Так, якщо Вам щось не сподобається або за будь-яких інших причин, ви можете видалити додаток навіть за 1 день до закінчення тестового періоду. В такому разі списання коштів проводитись не буде.
Тестовий період БЕЗКОШТОВНИЙ, але, під час авторизації банківської карти з вас буде списано 1 грн.