fbpx
Перейти до вмісту
Особиста охорона Mine Guard

Особиста охорона у Запоріжжі

Кнопка виклику охорони, яка завжди під рукою

Як працює кнопка виклику охорони?

Персональна охорона Mine Guard

Безпека життя та впевненість у своїй захищеності необхідні кожному. У Запоріжжі особиста охорона – це Мine Guard. Нашими послугами  користуються вже тисячі людей і їхня кількість зростає щоденно. Бійці проходять спеціальну підготовку для захисту дітей, підлітків та дорослих від будь-яких негараздів. Спеціальне забезпечення для смартфона дозволить команді екстреного реагування швидко дістатись до Вас. Технічне забезпечення дозволить охоронцям дістатись до місця в лічені хвилини. Ми отримуємо чимало позитивних відгуків про свою діяльність від клієнтів, але продовжуємо вдосконалюватись. Бійці мають гарну фізичну форму й вогнепальну зброю, аби захистити Вас у будь-яких умовах.

Спробуйте наш сервіс вже зараз – перший виклик охорони безкоштовно!

Питання та відповіді

Ви маєте викликати охорону за будь-яких обставин, які становлять загрозу вашій безпеці або безпеці близьких! Не потрібно чекати, коли ситуація вийде з під контролю. Просто моделюємо ситуації, в яких краще встановити додаток: пізно повертаєтеся до дому, маєте неадекватних сусідів чи родичів, живете в не дуже безпечному районі, турбуєтеся про безпеку близьких. Маєте неповнолітніх дітей.
Додатком може користуватися будь-хто. Всі ми знаємо ціну безпеки та ситуації, коли їй приділяється недостатньо уваги. Тому серед наших клієнтів можна знайти успішних бізнесменів, звичайних батьків, пенсіонерів та дітей.
Так, у вас буде 1 БЕЗКОШТОВНИЙ виклик на місяць. Ви можете викликати персональну охорону просто для тестування додатку, або ж, коли є така потреба. Будемо вдячні, якщо весь процес буде зафільмовано для ваших соціальних мереж.
Після тестового періоду Вам буде підключений «Місячний» тариф та почнеться обслуговування за стандартними умовами з помісячною оплатою від 140 грн./міс.
Так, якщо Вам щось не сподобається або за будь-яких інших причин, ви можете видалити додаток навіть за 1 день до закінчення тестового періоду. В такому разі списання коштів проводитись не буде.
Тестовий період БЕЗКОШТОВНИЙ, але, під час авторизації банківської карти з вас буде списано 1 грн.

Реальна історія з клієнтом

Трішки опишемо ситуацію. Незнайомець в нетверезому стані підійшов до хлопця на зупинці та попросив розміняти 100 грн. Коли хлопець дав гроші, незнайомець сказав що треба відійти в сектор багатоповерхівок, бо в нього немає з собою коштів, а там чекає товариш, який і віддасть хлопцю гроші. Схема цікава але не практична, в хлопця на телефоні був додаток від Mine Guard. Що було далі, можна побачити на відео.