fbpx
Перейти до вмісту

Супровід вантажу приватною охороною

Плануєте перевезення дорогого вантажу? Супровід приватної охорони Mine Guard гарантує ваш спокій та збереження грошей.

Потрібен супровід професійних охоронців?

Коли може знадобитися супровід вантажу?

Mine Guard у цифрах

0
кількість викликів
0
попередження злочинів
0
затримані злодії
0
активних користувачів

Mine Guard в роботі

Бійці Mine Guard постійно покращують свої навички стрільби, тактичне поводження зі зброєю та працюють на покращення своїх фізичних і психологічних можливостей. Наш підрозділ складається з професійних, досвідчених бійців та оснащується сучасними зразками техніки і зброї. Як відбувається тренування підрозділу, ви можете переглянути на відео. Робота в реальних польових умовах, доступна в блозі.

наші переваги

Особиста охорона Mine Guard

новий автопарк

Автопарк Mine Guard складається з новеньких позашляховиків класу А – HAVAL H6 з підвищеною прохідністю. Це дозволяє нашим бійцям прибути у будь-яке місце протягом 5 хвилин.

Професійна підготовка

Наші бійці проходять фізичну та психологічну підготовку.

Кожен з охоронців володіє зброєю та прийомами рукопашного бою. Все це гарантує надійність та захист майна

Супровід вантажу приватною охороною

Охорона майна під час транспортування — питання спокою самого власника. Під час перевезень вантаж може зіштовхнутись з низкою ризиків: крадіжка, дорожньо-транспортна пригода та шахрайська атака. Враховуючи все це, необхідно забезпечити захист речей супроводом охорони. Бійці Mine Guard нададуть безпечний та професійний супровід вантажів у будь-яке місце призначення.

Переваги супроводу вантажу охоронцями від компанії Mine Guard

Дорогі вантажі потребують супроводу професійних охоронців, які потурбуються про цілісність доставки до місця призначення. На шляху можуть статись надзвичайні ситуації. Переваги супроводу вантажу Mine Guard:

  • Безпека. Наші охоронці забезпечать повну безпеку вашого вантажу під час перевезення. Ми використовуємо сучасні технології, щоб забезпечити максимальний захист вашого майна від крадіжок та інших небезпек.
  • Досвід. Наші охоронці є професіоналами своєї справи з чудовою фізичною підготовкою та мають багатий досвід супроводу вантажів та окремих осіб. Вони добре знають, як уникнути ризику, щоб провести безпечну доставку до місця призначення. 
  • Індивідуальний підхід. Ми розуміємо, що кожен вантаж унікальний та має свої особливості. Тому розробляємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, забезпечуючи гнучкість та зручність.
  • Підтримка 24/7. Клієнти можуть звернутися до нас з будь-яких питань. Ми забезпечуємо цілодобову підтримку та оперативну відповідь на всі запити.
  • Конфіденційність. Конфіденційність є надзвичайно важливою для багатьох клієнтів. Наша команда гарантує захист ваших даних.

 

Які послуги надає компанія Mine Guard

  • Супровід вантажу на будь-які відстані. Охоронці гарантують безпеку вантажу під час транспортування на будь-якій відстані, включаючи міські та міжміські перевезення.
  • Консультації та підготовка плану. Ми з радістю надамо вам консультації та допоможемо підготувати план транспортування відповідно до ваших потреб і вимог. 
  • Експертна оцінка ризиків. Спеціалісти здійснюють експертну оцінку ризиків. Після чого розробляють плани заходів та шляху для максимальної безпеки вантажу.
  • Використання сучасних технологій. Ми використовуємо сучасні технології, такі як GPS-навігація та відеоспостереження аби контролювати весь процес. 

 

Наші клієнти довіряють нам безпеку свого майна. Ми гарантуємо швидкість і якість надання своїх послуг. Mine Guard має власне технічне забезпечення, яке оновлюється та вдосконалюється. Наші бійці зосереджено тренуються для покращення своїх навичок. Звернутись з додатковими питаннями та замовити послуги супровід вантажу охороною можна за номерами телефонів, вказаними за посиланням.