fbpx
Перейти до вмісту
Охоронна компанія Mine Guard (Запоріжжя)

Mine Guard — охоронна компанія Запоріжжя

Хто такі Mine Guard і чому обираючи нас, ви обираєте безпеку? Охоронні компанії часто приховують нюанси своєї роботи, але ми вирішили привідкрити завісу “системи” та розповісти про себе ВСЕ. Всі наші слова підтверджені цифрами та відгуками реальних клієнтів, тому ви завжди можете пересвідчитися в їхній достовірності.

Наша мета - Ваша безпека!

Доступна кожному мешканцю Запоріжжя!

Як все починалось?

Ліцензію на охоронну діяльність Mine Guard отримала у 2020 році, фактично тоді ж і з’явилась сучасна охоронна компанія у Запоріжжі. Кістяк екіпажу склали колишні силовики з практикою від року та військові з бойовим досвідом в АТО. Загальна кількість бійців тоді була 83, за цей час кількісний склад команди значно зріс до понад 121 бійців. Компанія має власне забезпечення, яке постійно оновлюється та вдосконалюється. Яких результатів ми досягли за 3 роки інтенсивної роботи?

MINE GUARD У ЦИФРАХ

0
кількість викликів
0
попереджених злочинів
0
затриманих злодіїв
0
активних користувачів

Хто вони — бійці охоронної компанії MINE GUARD?

Кожен боєць проходить детальну перевірку та суворий відбір на початковому етапі аби потрапити до команди. Після прийняття до лав охоронної компанії кожен з них навчається наданню різноманітної допомоги у надзвичайних ситуаціях та правилам поводження з підлітками, дітьми . Вивчає психологію.  

Ми організували регулярні різнопланові тренування аби екіпаж міг відточити роботу в команді та підтримувати фізичну форму. Декілька днів на тиждень бійці тренуються в спортивному залі, займаються боксом, покращують навички ведення рукопашного бою з супротивниками різного рівня підготовки та відвідують тир.

Які навички мають майнгардівці

 • Гарний фізичний стан;
 • Відмінна професійна підготовка;
 • Водійські права та дозвіл на носіння зброї;
 • Надання психологічної та медичної допомоги.

Не тільки навички, а й технічне оснащення відіграє важливу роль. Окрема увага приділяється екіпіруванню кожного члена команди MINE GUARD. Спецформа та додаткові захисні засоби обов’язкові під час виконання завдань. При собі бійці мають:

 • Новенький позашляховик HAVAL H6 “А” класу – з підвищеною проходимістю;
 • Бронежилет;
 • Гумову дубинку;
 • Вогнепальну зброю;
 • Газовий балончик;
 • Нагрудний відеореєстратор;
 • Кайданки.

Краще один раз побачити, ніж 10 почути

Що може бути краще ніж наочно пересвідчитись у професіоналізмі охоронної компанії, якій плануєте довірити свою безпеку? Пропонуємо переглянути відео з нагрудної камери  бійців. Екіпаж екстреного реагування отримав сигнал про активність у приватному будинку клієнтів. Зловмисника вдалось заскочити на гарячому та передати працівникам поліції для подальшого розслідування. 

**Ми дотримуємось чинного законодавства, отже одразу після отримання викликів чи виявлення підозрілої активності на об’єктах передаємо дані поліції, а після, і самих порушників.

Що пропонуємо клієнтам Mine Guard ?

Mine Guard — це охоронна компанія повного циклу. Знаєте, що це означає? Ми надаємо цілий комплекс послуг, починаючи від проектування систем безпеки у приміщеннях, закінчуючи послугами тілоохоронців. З чим саме ми маємо справу?

 • Супровід тілоохоронця. Наша команда може убезпечити клієнта на масових заходах, важливих зустрічах та надати персональну охорону фізичних осіб. 
 • Фізична охорона об’єктів. Екіпаж гарантує надійний захист об’єктам нерухомості. Це зручно для клієнтів, які потребують разової чи постійної охорони житла, будівлі, бізнесу чи локації. 
 • Технічна охорона об’єктів. Ми інтегруємо обладнання від Ajax до власної системи пультової охорони. Це дозволяє слідкувати за об’єктами 24/7 та гарантує 100% безпеку Вашої домівки від зловмисників, пожеж чи потопів.
 • Супровід вантажів та угод. Іноді доводиться перевозити цінні речі чи укладати договори. Тоді може знадобитись додаткова охорона. Наш екіпаж супроводить вантаж чи клієнта аж до завершення угоди чи місця призначення вантажу.
 • Встановлення відеоспостереження. Ми не тільки надаємо охоронні послуги нашим клієнтам, а й проводимо монтаж обладнання та камер відеоспостереження на об’єктах. 
 • Кнопка “SOS”. Це унікальний додаток для смартфонів, який дозволяє викликати підмогу в будь-який час і місце, всього одним натисканням кнопки. 

Ми були першою охоронною компанією Запоріжжя, яка власноруч створила додаток з кнопкою екстреного реагування для смартфонів. В чому зручність та унікальність?  Уявіть, що ви чи ваша дитина повертається ввечері додому і натрапляє на зловмисника, який починає чіплятись. Поблизу нікого немає, а захист потрібен тут і зараз. Що робити? Натиснути кнопку на смартфоні й відтягнути 5 хвилин до прибуття екіпажу. Додаток створений для кожного з мешканців Запоріжжя. Під час використання додаток “зчитує” ваше місцезнаходження та передає його бійцям. А вони за лічені хвилини прибувають на місце, щоб надати вам допомогу. Які головні переваги додатку?

Захист 24/7

Монтаж протягом 30 хв.

Приїзд до 7 хвилин

MineGuard logo

Швидкий виклик

Безкоштовне підключення

Вигідна вартість

Як ми працюємо?

Запоріжжя і його околиці перебувають під захистом бійців Mine Guard цілодобово. Наша команда ділиться на екіпаж екстреного реагування та моніторингову групу. Коли на пульт надходить сигнал, інформація передається екіпажу і той вирушає на місце події.

 • Приїжджаємо за 5-7 хвилин. Автівки охоронної компанії Запоріжжя Mine Guard патрулюють у кожному районі міста, а щоб прибути швидко та в будь-яких умовах екіпаж використовує новенький автопарк. HAVAL H6 – позашляховик з підвищеною проходимістю, який надає можливість дістатис будь-куди за короткий термін. 
 • Нам не страшні блек-аути. Пристрої пультової охорони Mine Guerd працюють автономно без електроенергії (до 12 годин). Відключення світла не завадять нам захищати запоріжців.
 • Комендантська година та тривоги. Ми працюємо в різних умовах. Наші бійці виїжджають на виклики як під час тривоги, так і в комендантську годину. 

ГАРАНТІЯ БЕЗПЕКИ

Клієнти довіряють нам найцінніше – безпеку власну та рідних.

Кожен з MINE GUARD розуміє увесь рівень покладеної відповідальності. Підключайся до нашої охоронної мережі, подбай про свій захист та захист свого майна.