fbpx
Перейти до вмісту

З гарантією та обслуговуванням!

[Встановлення систем відеоспостереження]

Залишай заявку та отримуй знижку 50% на монтажні роботи!
*Телефонуємо лише 1 раз
Охрана дома в Запорожье

Наочний приклад роботи відеоспостереження 👇🏻

+
Затримання домушника нарядом швидкого реагування Mine Guard

Встановлення системи відеоспостереження дає змогу стежити за безпекою на території, навіть коли ви далеко від дому

Будь то візит комунальних служб, пошкодження через сильний вітер, пожежа або грабіж – ви будете першими, хто дізнається про це, і зможете контролювати ситуацію до її успішного вирішення.

Не знаєте з чого почати?

Замовте консультацію нашого спеціаліста з безпеки. Він допоможе підібрати найкраще рішення під вашу задачу.

Готове рішення для приватних будинків чи бізнесу

Відеонагляд монтаж Запоріжжя

Базове рішення +

Сучасне рішення яке складається з Відеореєстратора, 2х IP відеокамери з ІЧ підсвічуванням, жорсткого диску, коробки розгалудження, кабелю вита пара ЗЗКМ, коннекторп та монтажного набору. Підходить для житла та офісу.

Вартість обладнання: 16 149 грн.

Залиш заявку зараз, щоб отримати найкращу ціну до здорожчання обладнання!

Монтаж відеонагляду

Рішення Економ

Складається з WIFI камери 2 Мп та карти пам’яті
Монтажні роботи проводить спеціаліст з безпеки. У Вас буде спеціальний додаток, з якого відбувається керування камерою та перегляд стану об’єкта. Підходить для не великих офісів та приміщень.

Вартість обладнання: 2 644 грн.

Найнижча ціна – тільки зараз!

Залиш заявку зараз, щоб отримати найкращу ціну до здорожчання обладнання!

Підготуйтесь до «шторму» зараз!

Автономна робота
Автономна робота до 12 годин
Безкоштовне підключення
Знижка на монтаж обладнання
Монтаж протягом 30 хв.
Швидкий монтаж протягом 30 хв.
Дозвіл на зброю
Додатковий бонус від MG

Захистіть свою власність з Mine Guard: Встановлення Відеоспостереження у Запоріжжі

Безпека завжди на першому місці для бізнесу у Запоріжжі. Ваша організація, незалежно від типу та розміру, повинна бути захищеною від ризиків та потенційних небезпек. Встановлення відеоспостереження – це надійний і сучасний спосіб забезпечити безпеку вашого майна та спокій душі для вас і ваших співробітників.

Чому обирають Mine Guard?

Mine Guard – це охоронна компанія, яка спеціалізується на встановленні та монтажі відеоспостереження у Запоріжжі. Наш досвід та професіоналізм дозволяють нам надавати послуги вищої якості, а також приємні бонуси для наших клієнтів. Зараз ви можете скористатися неймовірною можливістю: монтаж відеоспостереження зі знижкою -50%! Не пропустіть цей шанс на заощадження та збільшення рівня безпеки вашого бізнесу.

Відеоспостереження «Під Ключ»

Відслідковування подій
Завдяки відеоспостереженню ви завжди будете в курсі подій в своєму бізнесі. Відеокамери, розміщені на вашій території, записують все, що відбувається, дозволяючи вам відслідковувати навіть найменші події.

Запис і збереження
Всі дані з відеоспостереження зберігаються в надійному сховищі. Ви завжди можете переглянути записи для розслідування подій або використовувати їх як докази в разі необхідності.

Захист від крадіжок та інших загроз
Відеоспостереження – це дієвий спосіб запобігти крадіжкам та іншим загрозам для вашого бізнесу. Відомо, що проста наявність камер може відлякувати потенційних зловмисників.

Наші послуги

Mine Guard пропонує широкий спектр послуг з встановлення відеоспостереження:

    • Проектування системи відеоспостереження: Наші експерти розроблять оптимальний план розміщення камер для найкращого покриття вашої території.
    • Монтаж та налаштування обладнання: Ми професіонально встановимо всі необхідні компоненти та налаштуємо систему для максимальної ефективності.
    • Обслуговування та технічна підтримка: Наша команда завжди готова допомогти вам з питань обслуговування та ремонту обладнання.


Захистіть свій бізнес сьогодні

Не чекайте, поки відбудеться неприємна ситуація. Встановіть відеоспостереження від Mine Guard зараз і отримайте монтаж зі знижкою -50%! Захищайте свій бізнес та спокій душі разом із нами. Наші фахівці готові відповісти на всі ваші запитання та надати консультацію. Зв’яжіться з нами сьогодні і забезпечте безпеку свого майна та бізнесу в Запоріжжі.