fbpx
Перейти до вмісту

Акції Mine Guard

Найкращі пропозиції Запоріжжя
Акція «Безпечний під'їзд»
Моніторинг 24/7

Все що відбувається в під’їзді – на екрані вашого телефону! Хтось стукає в двері, а ви нікого не чекали? Перш ніж відчиняти, – подивіться в камеру!

2 місяці охорони безкоштовно
Акція «1+1» приведи друга
2 місяці охорони безкоштовно

Поділіться цією можливістю з вашим другом і забезпечте йому надійний захист. 1 місяць охорони для Вас та вашого друга.

Охорона дачі Запоріжжя
Спец. пакет «Заміський»
До 10 км від Запоріжжя

Почніть зиму з впевненістю в тому, що ваша дача чи заміський будинок знаходиться під надійним захистом від Mine Guard.

Система AJAX у власність від 1 466 грн.
Найкращий тариф

Тепер ви можете мати охоронну систему AJAX у власності за надзвичайно вигідною ціною, всього від 1 466 грн. Найкраща пропозиція!

Додаток Mine Guard
Даруємо 2 місяці Безкоштовно
Виклик персональної охорони

Застосунок персональної охорони, який завжди у Вас під рукою. Маєте небезпечну ситуацію? Тисніть кнопку в додатку та чекайте бійців.

Акції Mine Guard
Створюємо нову акцію
Для діючих клієнтів

Як завжди, створюємо щось цікаве, приємне та вигідне. Всі наші клієнти отримують найкращий сервіс у Запоріжжі. Буде ще краще!

Акційні пропозиції на охоронні послуги у Запоріжжі

Акційні пропозиції на охоронні послуги в Запоріжжі стали надзвичайно популярними серед місцевих жителів та бізнес-власників. Вони дозволяють забезпечити безпеку для ваших майбутніх потреб за більш доступною ціною. У цій статті ми розглянемо деякі з найцікавіших акційних пропозицій на охоронні послуги у Запоріжжі.

Акція “Безпечний Під’їзд”

Ваш під’їзд – це перше місце, де ви входите у свій будинок. Чому б не зробити його ще безпечнішим? Акція “Безпечний Під’їзд” пропонує знижку 50% на монтаж камер відеонагляду в вашому під’їзді. Ці камери допоможуть вам контролювати події у вашому будинку та під’їзді 24/7. Захистіть свою спільноту разом з нами.

Акція “Зимовий Спец. Пакет”

Зима може бути не тільки часом святкувань, але й часом підвищеної активності злочинців. Акція “Зимовий Спец. Пакет” пропонує забезпечити безпеку вашої дачі чи заміського будинку за спеціальною ціною – лише 9 450 грн. Територія під захистом, безкоштовний монтаж та 1 місяць охорони – це вигідна пропозиція, яка зробить вашу зиму спокійною.

Акція “1+1”

Дбаючи про власну безпеку, ви також можете допомогти своєму другу. Акція “1+1” дозволяє вам привести друга та отримати 1 місяць безкоштовної охорони для обох. А ваш друг отримає безкоштовне підключення. Подаруйте надійний захист не тільки собі, але і своїм близьким.

Акція “Система AJAX у власність”

Сучасна система безпеки власністю – це мрія багатьох. Акція “Система AJAX у власність” пропонує систему за оплату всього 1 466 грн. Ви можете почати насолоджуватися перевагами цієї надійної системи вже зараз і розплачуватися частинами протягом 6 місяців.

Не упустіть можливість забезпечити свою безпеку за вигідними умовами. Звертайтеся до нас і скористайтеся акційними пропозиціями на охоронні послуги в Запоріжжі. Ваша безпека – наша головна турбота!