fbpx
Перейти до вмісту

Охорона будинку Запоріжжя

Безкоштовне підключення Вашого будинку
До пультової охорони Mine Guard до кінця поточного місяця!

охоронна сигналізація та відеоспостереження

Бонуси від Mine Guard

Безкоштовна доставка

Доставка обладнання

Безкоштовна доставка обладнання по Запоріжжю.

Безкоштовний монтаж

Спеціаліст від компанії безкоштовно змонтує обладнання.

Персональна охорона

Персональна охорона

2 місяці персональної охорони в подарунок.

Працюємо під час блекаутів

Автономна робота

Компанія та обладнання клієнтів працюють під час блекаутів.

Mine Guard в роботі

Цей випадок, міг коштувати клієнтові досить великої суми заощаджень, та на щастя, дім був під захистом Mine Guard і всі збитки з цієї пригоди склали не більше вартості розбитого вікна. Охорона від Mine Guard прибула протягом лічених хвилин та попередила пограбування. Гроші клієнта – збережено!

наші переваги

миттєва реакція

Прибуття на виклик до 5 хвилин по місту.

Ми вдосконалюємся. Щодня бійці MINE GUARD відпрацьовують навички та логістику екстренного реагування на виклик.

Особиста охорона Mine Guard

новий автопарк

Екіпажи MINE GUARD дістануться на виклик будь-куди.
Обладнання та техніка. За цим стежать окремий відділ технічної підтримки.

Готові системи для охорони будинку

Купуйте з оплатою частинами (до 5-ти платежів).

Охорона будинку від Mine Guard

Думаєте як забезпечити своє житло від грабіжників у Запоріжжі? Щоб не стати легкою наживою для зловмисників скористайтесь послугами охоронних компаній. Охорона будинку від Mine Guard допоможе назавжди вирішити цю проблему й вберегти Ваше майно. 

Послуги Mine Guard 

Для приватних домогосподарств ми пропонуємо послуги:

Технічної охорони будинку (пультової) – обладнання встановлюється на різних об’єктах та дозволяє віддалено контролювати їх. В будівлі встановлюються спеціальні датчики. За умови злому або якихось подій на пристрій надходить повідомлення. Сигнал також надходить на пульт охорони та до групи реагування Mine Guard. Протягом наступних 5 хвилин група прибуде на об’єкт.

Фізичної охорони власності – для тих, хто потребує періодичної чи разової охорони власності ми пропонуємо послуги фізичних охоронців, які перебуватимуть на об’єкті протягом часу, який вам необхідний. 

Ціна охорони будинку в Запоріжжі

Згідно зі статистикою, на взлом дверей та проникнення в квартиру, достатньо декількох хвилин. Ми надаємо послуги технічної охорони за доступними тарифами. Вартість охорони будинку варіюється залежно від типу послуги. 

Ціна комплекту обладнання для охорони будинку вартує всього від 8 000 грн., та може бути оплачено частинами. Щомісячний тариф на послуги охорони становить 450 грн/міс, або 15 грн/день (актуальні ціни завжди тут). 

Вартість фізичної охорони будинку стартує від від 110 грн/годину.

Переваги Mine Guard

Мінімальний час на підготовку. Встановлення комплекту охорони будинку швидка процедура, яка займає до 2-х годин. 

Надійність. Наші бійці проходять фізичну та психологічну підготовку, кожен з охоронців володіє зброєю та прийомами рукопашного бою. Все це гарантує надійність та захист вашого житла. 

Сучасні технології. Сучасні організаційні і технічні засоби гарантують злагоджену логістику та швидке прибуття на виклик у будь-яку точку Запоріжжя. 

Гарантія безпеки. Інтеграція обладнання від Ajax до нашої системи пультової охорони гарантує 100% безпеку Вашої домівки. Наші клієнти довіряють нам власне майно та безпеку свого життя. Ми розуміємо всю відповідальність та гарантуємо швидкість і якість надання своїх послуг. 

Новий автопарк. Автопарк Mine Guard складається з новеньких позашляховиків класу А – HAVAL H6 з підвищеною проходимістю. Це дозволяє нашим бійцям прибути у будь-яке місце протягом 5 хвилин. 

Mine Guard має власне технічне забезпечення, яке постійно оновлюється та вдосконалюється. Звернутись з додатковими питаннями та замовити послуги можна за номерами телефонів: +380972034444 +380992034444

Mine guard у дії

Наші бійці щодня на сторожі вашої безпеки. Будьте в курсі наших новин, приєднуйтесь у соцмережах та будьте онлайн.