Зупинити пограбування за 4 хвилини: відео реального затримання Mine Guard

Пограбування – один з найпоширеніших видів злочинів. Щоденно поліція отримує десятки викликів та повідомлень про подібні порушення. Грабіжники норовлять поласувати технікою, інструментами чи виторгом. Пультова охорона покликана аби запобігти пограбуванню та надзвичайним ситуаціям в квартирах, будинках, об’єктах підприємницької діяльності. Хто знає, якими б були збитки для однієї місцевої клініки в Запоріжжі, аби власники не стали клієнтами Mine Guard.

Вночі в диспетчерську надійшов сигнал тривоги. Його було оперативно передано найближчому до місця події патрулю. Оскільки грабіжник не знав, що у клініці встановлено пультову охорону, то не встиг нічого зробити й втекти. Хлопці прибули на місце правопорушення через 4 хвилини після сигналу. Зайшовши до клініки, вони побачили чоловіка, який проникнув у приміщення. Охоронці перевірили територію на наявність співучасників, виявилось, що чоловік був. Бійці затримали правопорушника до прибуття правоохоронців. Відео затримання можете подивитись нижче.

Ця ситуація закінчилась вдало завдяки далекоглядності власників та оперативності бійців. Якби в приміщенні не було встановлено пультову охорону, то про проникнення до установи стало б відомо лише вранці. Тоді, коли грабіжник прибрав би усі сліди злочину.

Ми закликаємо Вас подбати про об’єкти завчасно. Адже місячна плата за пультову охорону вартує в десятки або сотні разів менше, аніж ймовірні збитки від злочину. Mine Guard завжди на сторожі правопорядку, а завдяки сучасній техніці та оснащенню вчасно прибудуть на місце події. Не ризикуйте своїм майном та безпекою — встановлюйте пультову охорону й будьте спокійні цілодобово.

Схожі статті
Де безпечно зберігати гроші?

Зберігання грошей у книгах, диванах, антресолях або зливних бачках давно популярні місця та грабіжникам вони добре відомі. Всі ми пам’ятаємо старі добрі фільми, в яких

Популярні питання Mine Guard
Популярні запитання Mine Guard

Ви часто пишете нам із запитаннями щодо послуг MINE GUARD. Зазвичай вас цікавлять тарифи, специфіка роботи додатка та скільки безкоштовних викликів на місяць мають клієнти.