fbpx
Перейти до вмісту
*/ ?>
Блог

Як тренуються бійці MINE GUARD?

Аби стояти на сторожі правопорядку та безпеки, необхідно бути загартованим, підготовленим до будь-яких ситуацій. Розуміючи ймовірні небезпеки, бійці MINE GUARD постійно покращують свою  підготовку.

Працівники щоденно тренуються в спортивному залі, укріплюючи фізичну форму та вміння. Бійці відточують навички ведення бою та спеціальну техніку безпеки для швидкого реагування в критичних ситуаціях. Кожен відвідує тир, покращуючи навички стрільби та уміння користуватися вогнепальною зброєю. Увага приділяється навчанню вправно володіти спецзасобами, наприклад, газовими балончиками.

Наші співробітники відпрацьовують елементи рукопашного бою з супротивниками різного рівня підготовки. Також охоронці вдосконалюють елементи реагування на загрозу, це допоможе надати професійну допомогу під час реальних викликів клієнтів. Бійці розуміють, що сила – важливий, але не головний критерій. Найважливішими залишаються прагнення розвиватись та здатність бійця об’єктивно і швидко оцінювати ситуацію. Охоронець приходить до залу тренуватися не задля гарного тіла чи статури, він розвиває витримку, силу волі, терпіння, які часто стають вирішальними в поєдинку.

Кожен з бійців MINE GUARD має чималий бойовий досвід служби в зоні АТО та бойові навички після роботи в силових структурах. Це свідчить про психологічну й моральну підготовку хлопців. Навіть у критичних ситуаціях вони вміють бачити повний спектр загроз і не розгубляться, маючи досвід за плечима.

Ви можете бути певними, що співробітники MINE GUARD зможуть захистити Вас від будь-якої загрози. З нами Ви під надійним та цілодобовим захистом!

Схожі статті
Пультовая охрана для дома
Как выбрать охранную систему для дома?

Охрана дома – это один из самых важных аспектов обеспечения безопасности вашей семьи и ваших ценностей. Охранная система для дома может помочь вам защитить свой

Пультовая охрана
Что такое пультовая охрана и как она работает?

Пультовая охрана – это система охраны объектов, которая позволяет осуществлять дистанционный контроль и управление охраной объекта. Такая система может быть использована для защиты квартир, домов,

10 простых шагов для защиты квартиры от кражи
10 простых шагов для защиты квартиры от кражи

Квартира является местом, где мы чувствуем себя в безопасности, где мы можем расслабиться и наслаждаться жизнью. Однако, квартиры также могут стать объектом преступных посягательств, поэтому