Як тренуються бійці MINE GUARD?

Аби стояти на сторожі правопорядку та безпеки, необхідно бути загартованим, підготовленим до будь-яких ситуацій. Розуміючи ймовірні небезпеки, бійці MINE GUARD постійно покращують свою  підготовку.

Працівники щоденно тренуються в спортивному залі, укріплюючи фізичну форму та вміння. Бійці відточують навички ведення бою та спеціальну техніку безпеки для швидкого реагування в критичних ситуаціях. Кожен відвідує тир, покращуючи навички стрільби та уміння користуватися вогнепальною зброєю. Увага приділяється навчанню вправно володіти спецзасобами, наприклад, газовими балончиками.

Наші співробітники відпрацьовують елементи рукопашного бою з супротивниками різного рівня підготовки. Також охоронці вдосконалюють елементи реагування на загрозу, це допоможе надати професійну допомогу під час реальних викликів клієнтів. Бійці розуміють, що сила — важливий, але не головний критерій. Найважливішими залишаються прагнення розвиватись та здатність бійця об’єктивно і швидко оцінювати ситуацію. Охоронець приходить до залу тренуватися не задля гарного тіла чи статури, він розвиває витримку, силу волі, терпіння, які часто стають вирішальними в поєдинку.

Кожен з бійців MINE GUARD має чималий бойовий досвід служби в зоні АТО та бойові навички після роботи в силових структурах. Це свідчить про психологічну й моральну підготовку хлопців. Навіть у критичних ситуаціях вони вміють бачити повний спектр загроз і не розгубляться, маючи досвід за плечима.

Ви можете бути певними, що співробітники MINE GUARD зможуть захистити Вас від будь-якої загрози. З нами Ви під надійним та цілодобовим захистом!

Схожі статті
Де безпечно зберігати гроші?

Зберігання грошей у книгах, диванах, антресолях або зливних бачках давно популярні місця та грабіжникам вони добре відомі. Всі ми пам’ятаємо старі добрі фільми, в яких

Популярні питання Mine Guard
Популярні запитання Mine Guard

Ви часто пишете нам із запитаннями щодо послуг MINE GUARD. Зазвичай вас цікавлять тарифи, специфіка роботи додатка та скільки безкоштовних викликів на місяць мають клієнти.