fbpx
Перейти до вмісту

Як тренуються бійці MINE GUARD?

Аби стояти на сторожі правопорядку та безпеки, необхідно бути загартованим, підготовленим до будь-яких ситуацій. Розуміючи ймовірні небезпеки, бійці MINE GUARD постійно покращують свою  підготовку.

Працівники щоденно тренуються в спортивному залі, укріплюючи фізичну форму та вміння. Бійці відточують навички ведення бою та спеціальну техніку безпеки для швидкого реагування в критичних ситуаціях. Кожен відвідує тир, покращуючи навички стрільби та уміння користуватися вогнепальною зброєю. Увага приділяється навчанню вправно володіти спецзасобами, наприклад, газовими балончиками.

Наші співробітники відпрацьовують елементи рукопашного бою з супротивниками різного рівня підготовки. Також охоронці вдосконалюють елементи реагування на загрозу, це допоможе надати професійну допомогу під час реальних викликів клієнтів. Бійці розуміють, що сила – важливий, але не головний критерій. Найважливішими залишаються прагнення розвиватись та здатність бійця об’єктивно і швидко оцінювати ситуацію. Охоронець приходить до залу тренуватися не задля гарного тіла чи статури, він розвиває витримку, силу волі, терпіння, які часто стають вирішальними в поєдинку.

Кожен з бійців MINE GUARD має чималий бойовий досвід служби в зоні АТО та бойові навички після роботи в силових структурах. Це свідчить про психологічну й моральну підготовку хлопців. Навіть у критичних ситуаціях вони вміють бачити повний спектр загроз і не розгубляться, маючи досвід за плечима.

Ви можете бути певними, що співробітники MINE GUARD зможуть захистити Вас від будь-якої загрози. З нами Ви під надійним та цілодобовим захистом!

Схожі статті
личная охрана
Когда нужна личная охрана?

В современном мире обеспечение собственной безопасности и своих близких становится все более важным. Частное охранное предприятие Mine Guard специализируется на предоставлении высококвалифицированных телохранителей, готовых гарантировать