fbpx
Перейти до вмісту

Кількість безвісти зниклих дітей зростає щоденно: як вберегти малечу?

Всім відомо, що діти потребують уваги та захисту більше ніж дорослі. За статистикою за 8 місяців минулого року в Україні зникли понад 9 тисяч дітей, 97% зазвичай знаходяться, що з іншими – невідомо. Страшні випадки розправи над малечею чули по всій країні. Останній з них відбувся саме в Запоріжжі.

Нерідко, навіть якщо у Вас немає серйозного бізнесу, правопорушники можуть шантажувати викраденням дітей заради матеріальної вигоди. На жаль, це сумна реальність у Запоріжжі, і відчувати себе безпечно на 100% не може ніхто. Кіднепінг поширений також в родинах, коли один з батьків вивозить малечу невідомо куди. Діти не можуть самостійно захиститись, більш довірливі, тому стають частими жертвами злочинів.

Перехідний вік – найнебезпечніший період, адже саме тоді починається відділення малечі від дорослих, підліток намагається самостійно приймати рішення, які є не завжди вірними. Саме важкий для дитини період стає приводом для втечі з дому, що може статися в жорстоких реаліях – невідомо.

Не знаєте, як вберегти свою дитину?

Охорона для дітей – це вдале та гідне рішення. MINE GUARD надає усі можливості для того, щоб Ваша дитина відчувала себе у 100% безпеці. Ми пропонуємо особисту охорону для ваших дітей, викликати яку вони можуть натисканням на кнопку екстреного реагування. Таким чином мале не відчуватиме себе під постійним контролем, але розумітиме, що знаходиться в безпеці.

У будь-який момент дитина зможе натиснути кнопку та екіпаж MINE GUARD терміново прибуде на допомогу. Інтерфейс додатку розроблений таким чином, аби зрозуміло було навіть малолітній дитині.

Довірте безпеку близьких професіоналам. MINE GUARD гарантує цілодобовий захист і швидке реагування.

Схожі статті
личная охрана
Когда нужна личная охрана?

В современном мире обеспечение собственной безопасности и своих близких становится все более важным. Частное охранное предприятие Mine Guard специализируется на предоставлении высококвалифицированных телохранителей, готовых гарантировать