fbpx
Перейти до вмісту

Переслідував та погрожував розправою: реальна історія клієнтки

Не завжди навіть родина може бути місцем безпеки та спокою. Сімейне насилля — поширене явище. Чи не у кожного були знайомі, друзі, рідні, які постраждали від фізичного, психологічного чи сексуального насилля у себе вдома. Саме так сталось у нашої клієнтки. Її життя з чоловіком перетворилось у постійну агресію та погрози.

У подружжі чоловік постійно бив та принижував гідність своєї жінки. Вона ж терпіла всі знущання, бо боялась писати заяву до правоохоронних органів, а іншого рішення не мала. Одного дня їй набридло все це й вона нарешті наважилась подати на розлучення. Суд виніс рішення та обмежив у праві наближатись до родини. Антигероя позбавили батьківських прав.

Після цього жінка вирішила перестрахуватись та забезпечити додаткову охорону для себе. Вона встановила на мобільний телефон додаток MINE GUARD. Чоловік переслідував її та дитину, попри заборону суду. В черговий раз, коли чоловік наблизився до клієнтки, він почав погрожувати фізичною розправою. Жінка не розгубилась та натиснула кнопку екстренного реагування MINE GUARD. На місце конфлікту швидко прибув екіпаж з бійцями та провів необхідні заходи для забезпечення безпеки. Більше в житті жінки таких випадків не повторювалось. Вона продовжує й надалі користуватись нашими послугами, а MINE GUARD пильно слідкує за тим, аби ця родина перебувала у безпеці.

Керівництво компанії ретельно контролює схожі ситуації наших клієнтів, адже кожен з них — важливий для нас. Ми знаємо проблеми багатьох користувачів додатку і готові у будь-який момент  вирішити їх.

Схожі статті
личная охрана
Когда нужна личная охрана?

В современном мире обеспечение собственной безопасности и своих близких становится все более важным. Частное охранное предприятие Mine Guard специализируется на предоставлении высококвалифицированных телохранителей, готовых гарантировать