fbpx
Перейти до вмісту

Чи коштує пультова охорона своїх грошей?

Кількість пограбувань в Україні залишається високою, надзвичайні ситуації в багатоквартирних та приватних будинках теж не рідкість. Піклуватися про безпеку власного житла та майна доведеться самостійно. Краще зробити це до першого негативного досвіду. Популярним на сьогодні рішенням залишається встановлення пультової охорони. З’ясуємо чи вартує технічне забезпечення своєї ціни та які переваги воно має?

Для чого використовують пультову охорону?

Пультова охорона – це сучасне прогресивне обладнання, яке зі злагодженою роботою співпрацівників команди реагування дасть надійний захист та впевненість кожному клієнту. Заведено вважати, що використовується вона лише в підприємництві та заможних будинках. Це міф, безпека потрібна завжди і всім.

Технічне забезпечення MINE GUARD використовують у:

  • будинках;
  • квартирах;
  • гаражах;
  • закладах та установах.

Від чого захищає обладнання?

Такий тип захисту популярний ще й через свою універсальність. Встановити його можна будь-де завдяки компактності. Захист забезпечено від:

  • несанкціонованого проникнення грабіжників до об’єкта;
  • розбійного нападу на мешканців будинку, персонал закладу, доступна тривожна кнопка;
  • від пожежі, задимлення приміщення чи протікання води.


Місяць користування послугами вартує 250 гривень, при цьому користувач отримує можливість постійного спостереження за об’єктом віддалено, захист технікою та оперативне прибуття команди реагування на місце у разі виявлення небезпеки. При цьому сповіщення про небезпеку чи ймовірність заглушення отримають користувачі й охоронна компанія.

Чи вартує пультова охорона цих коштів?

Якщо ви впевнені, що у вашому помешканні ніколи не трапиться надзвичайних ситуацій, а грабіжники не знайдуть чогось, що коштує більше 250 гривень  – тоді ні.

Уявімо, що ви затопили сусідів, у вас прорвало трубу чи сталося замикання проводки. Ремонт квартири коштуватиме набагато більше.

Що ж стосується пограбувань, то лише за 2020 рік в Україні було виявлено понад 8 тисяч випадків в квартирах та будинках на 13,8 мільйонів гривень. Повернути  вдалось менше половини вкраденого майна, а затримано третину грабіжників. Такі дані свідчать про те, що криміногенна ситуація залишає бажати кращого. Уявіть вартість вашого майна та масштаби ймовірних ризиків, яким можна запобігти своєчасно.

Забезпечте житло та помешкання своїх рідних від можливої небезпеки з пультовою охороною від MINE GUARD.

Схожі статті
личная охрана
Когда нужна личная охрана?

В современном мире обеспечение собственной безопасности и своих близких становится все более важным. Частное охранное предприятие Mine Guard специализируется на предоставлении высококвалифицированных телохранителей, готовых гарантировать