fbpx
Перейти до вмісту

Як бійці MINE GUARD песика власникам повернули

Не завжди порятунок необхідний тільки людям. Чотирилапі брати також потребують нашої уваги та безпеки, особливо в холодні часи. Бійці MINE GUARD прийдуть на допомогу навіть до хвостиків. Показовою була ситуація, яка сталась нещодавно в центрі Запоріжжя. В перервах між затриманням злочинців екіпаж екстреного реагування спромігся повернути зниклого улюбленця в родину.

На проспекті Соборному бійці екіпажу побачили вівчарку, яка бігала вулицею без власника. Неможливо було не звернути уваги на доглянуту, але розгублену тварину. Один з працівників покликав до себе собаку, аби перевірити чи не має вона адресника на собі. Цього разу пощастило, на ошийнику було зазначено номер телефона власників. Які саме у цей час безрезультатно шукали зниклого.

Зателефонувавши за номером виявилось, що вівчарку звуть Карат, а втік він, злякавшись вибухів від петард. Гучні звуки часто стають потрясінням та провокують тварин бігти чимдуж у сховище. Побачивши господарів пес заспокоївся. Це вже другий такий випадок, але так далеко й надовго тварина не зникала. Першого разу знервованим господарям допомогли люди в соцмережах.

Бійці MINE GUARD завжди готові захистити кожного, кому потрібна допомога. Для нас неважливо хто це буде: дитина, доросла людина, чи загублений пес. Наголошуємо, в період святкових днів, чимало песиків тікають під час прогулянок через підривання петард. Не проходьте повз тварин, яким потрібна допомога, особливо у морози.

Схожі статті
личная охрана
Когда нужна личная охрана?

В современном мире обеспечение собственной безопасности и своих близких становится все более важным. Частное охранное предприятие Mine Guard специализируется на предоставлении высококвалифицированных телохранителей, готовых гарантировать