MINE GUARD забезпечує безпеку під час масових заходів

Охоронний супровід масових заходів є необхідним та обов’язковим. У натовпі завжди ймовірні провокаційні дії. Паніка, яка може охопити людей, здатна привести до страшних, а іноді трагічних наслідків. Саме тому бійці MINE GUARD, окрім особистої охорони, працюють на сторожі правопорядку під час проведення заходів.

Ймовірність конфліктних ситуацій збільшується пропорційно кількості людей. Це відбувається у непередбачуваних випадках, якщо не подбати про безпеку події завчасно. Натовп діє як окремий організм та може буквально не звернути уваги на інтереси чи життя інших осіб. Страх у натовпі поширюється моментально, за лічені хвилини посилює тривогу за власне життя. В таких випадках зупинити паніку можуть або спеціально навчені люди, або диво. Охорона масових заходів дозволить звести до мінімуму можливість заворушень та гарантує комфорт гостям при проведенні заходу.

Традиційно охоронці MINE GUARD присутні на чемпіонатах України з драг рейсингу «Fast Cars Ukraine». Відбувається подія щорічно на аеродромі у с. Широке. Туди збирається величезна кількість людей, тому охорона правопорядку, попередження заворушень чи провокаційних дій необхідна. Тільки так відвідувачі можуть відчувати себе спокійно та невимушено. Наші бійці володіють прекрасними комунікаційними навичками, достатнім рівнем психологічної підготовки та фізичної загартованості, аби тверезо мислити й швидко діяти в критичних ситуаціях.

Масові заходи можуть бути безпечними з MINE GUARD.  Пам’ятайте, що наша мета – Ваша безпека та спокій.

Схожі статті
Де безпечно зберігати гроші?

Зберігання грошей у книгах, диванах, антресолях або зливних бачках давно популярні місця та грабіжникам вони добре відомі. Всі ми пам’ятаємо старі добрі фільми, в яких

Популярні питання Mine Guard
Популярні запитання Mine Guard

Ви часто пишете нам із запитаннями щодо послуг MINE GUARD. Зазвичай вас цікавлять тарифи, специфіка роботи додатка та скільки безкоштовних викликів на місяць мають клієнти.