Охорона Lavazza

Об’єкти підприємницької діяльності також потребують постійного нагляду та безпеки. Ми пропонуємо вигідне рішення – пультову охорону. Вона забезпечить ваш бізнес від надзвичайних ситуацій та подій і захистить від грабіжників, ласих на гроші й техніку.  Понад 50 об’єктів підприємницької діяльності перебувають під постійною охороною Mine Guard. Їхні власники завчасно попіклувались про захист свого бізнесу.

Яскравим прикладом співпраці є довіра відомої мережі кав’ярень Lavazza. Під надійним, постійним захистом компанії Mine Guard знаходяться ті самі кав’ярні, які запоріжці звикли бачити чи не на кожному кроці. Lavazza — один із постійних наших клієнтів.

Наше технічне оснащення дозволяє в будь-який час спостерігати за об’єктами. Пультова охорона моментально надсилає тривожний сигнал операторам і власникам у разі виникнення небезпеки. Окрім цього ми маємо можливість встановити тривожну кнопку, аби бариста відчував себе в повній безпеці навіть вночі. Сумніви через вартість послуг охоронної компанії не повинні вас турбувати, ми пропонуємо вигідні тарифи, які доступні кожному. Збитки від діяльності зловмисників будуть більшими в десятки, а то й сотні разів, аніж місячна абонплата за нашу охорону. Не чекайте негативного досвіду, замисліться про безпеку сьогодні. Ознайомитись із тарифами можете за посиланням.

Будьте впевнені, ніяка загроза не завадить Вам насолодитися горнятком кави з улюбленої кав’ярні, поки наші бійці стоять на сторожі правопорядку. Ми гарантуємо швидкий та якісний захист кожному!

Схожі статті
Де безпечно зберігати гроші?

Зберігання грошей у книгах, диванах, антресолях або зливних бачках давно популярні місця та грабіжникам вони добре відомі. Всі ми пам’ятаємо старі добрі фільми, в яких

Популярні питання Mine Guard
Популярні запитання Mine Guard

Ви часто пишете нам із запитаннями щодо послуг MINE GUARD. Зазвичай вас цікавлять тарифи, специфіка роботи додатка та скільки безкоштовних викликів на місяць мають клієнти.