fbpx
Перейти до вмісту
*/ ?>
Блог
Охоронна компанія Mine Guard (Запоріжжя)

Популярні запитання Mine Guard

Ви часто пишете нам із запитаннями щодо послуг MINE GUARD. Зазвичай вас цікавлять тарифи, специфіка роботи додатка та скільки безкоштовних викликів на місяць мають клієнти. Ми вирішили зібрати всі популярні запитання в одній добірці.

Яка вартість послуги MINE GUARD?

Нині у нас діє система лояльності. Ми пропонуємо три тарифи на різний строк користування:

У яких районах Запоріжжя є можливість користування додатком?

Карта покриття MINE GUARD – усе Запоріжжя. Наш додаток охоплює навіть околиці та важкодоступні місця. Тому, замовляючи наші послуги, можете не перейматись через місцерозташування.

Через скільки часу бійці прибудуть на допомогу після натискання кнопки додатка?

Ми можемо гарантувати, що група екстреного реагування прибуде до вас у будь-яке місце протягом 7 хвилин. Зазвичай наш екіпаж прибуває на місце протягом 2-3 перших хвилин. Оскільки MINE GUARD патрулює у різних районах.

Скільки надається безкоштовних викликів?

Ми маємо три різних підписки, про які розповіли вище. Кожна з них має свою кількість викликів:

  • У підписці на один місяць – 1 безкоштовний виклик;
  • У підписці на 6 місяців – 6 безкоштовних викликів;
  • У підписці на 12 місяців – 12 безкоштовних викликів.
Додаток працює тільки на iPhone?

Ні! Додаток MINE GUARD працює на будь-якому смартфоні. Також не важливий рік випуску моделі. Користуватися додатком зможе кожен.

Як саме працює логістика додатку?

У додатку MINE GUARD є функцію поточної трансляції геолокації. Коли вона вмикається – оператори бачать вас в режимі реального часу на мапі. Це допоможе моделювати найкоротший для екіпажу маршрут. До того ж, бійці MINE GUARD патрулюють містом, тож вирушать  терміново до Вас на допомогу.

Схожі статті
Пультовая охрана для дома
Как выбрать охранную систему для дома?

Охрана дома – это один из самых важных аспектов обеспечения безопасности вашей семьи и ваших ценностей. Охранная система для дома может помочь вам защитить свой

Пультовая охрана
Что такое пультовая охрана и как она работает?

Пультовая охрана – это система охраны объектов, которая позволяет осуществлять дистанционный контроль и управление охраной объекта. Такая система может быть использована для защиты квартир, домов,

10 простых шагов для защиты квартиры от кражи
10 простых шагов для защиты квартиры от кражи

Квартира является местом, где мы чувствуем себя в безопасности, где мы можем расслабиться и наслаждаться жизнью. Однако, квартиры также могут стать объектом преступных посягательств, поэтому