Де безпечно зберігати гроші?

Зберігання грошей у книгах, диванах, антресолях або зливних бачках давно популярні місця та грабіжникам вони добре відомі. Всі ми пам’ятаємо старі добрі фільми, в яких обшук починається саме з цих схованок. У житті ситуація не змінюється. Давайте обговоримо, де зберігати гроші та чи безпечні інші «таємні» місця у домі?

Час - гроші

Професійний грабіжник діє швидко, він може знайти будь-яке, навіть старанно заховане, заощадження. Єдине, що йому потрібне – час. Обираючи майбутнє укриття для цінностей, намагайтеся максимально відібрати хвилини на його пошуки у зловмисника.

Сигналізація - наше все

Згідно зі статистикою, проникнути в приміщення для грабіжника справа 2-3 хвилин. У випадку з сигналізацією питання: де зберігати гроші? втрачає свою актуальність. Датчики оперативно зафіксують зламування дверей/вікон і швидко повідомлять про будь-яке проникнення. Тривожний сигнал одразу надійде на пульт моніторингу охоронної компанії і на місце вже за кілька хвилин прибуде екіпаж. Плюс сигналізації в тому, що вона змушує домушника нервувати та поспішати, тому продуктивність його дій різко падає.

Оригінальність – це про безпеку

Де безпечно зберігати гроші? Там де ніхто не здогадається їх шукати. Для цього рекомендуємо вигадувати нові місця для «тайників». Наприклад, можна сховати гроші у шерстяних нитках для в’язання, новорічних ялинкових іграшках, карнизі чи парі взуття. Виявіть творчість та фантазію, шукайте нестандартне вирішення. Важливо, що схованок має бути декілька, частину можна покласти на видне місце, а інші добре сховати.

Переваги зберігання грошей вдома

Уявімо, що ви вигадали місце де можна безпечно та надійно зберігати свої цінності. Серед переваг домашньої схованки:

  • цілодобовий доступ до грошей;
  • можливість сховати у схованку ще, або, навпаки, забрати;
  • легка зміна місця зберігання.

Звісно, що ви можете вигадати чимало місць для зберігання своїх цінних речей. Не забувайте, що це не пігулка зі стовідсотковою дією. Найбільш ефективний спосіб – професійна система охорони вашого будинку. Компанія «Mine Guard» надає широкий спектр охоронних послуг. Наші клієнти отримують обслуговування сучасною матеріально-технічною базою і групами спеціалістів зі швидкого реагування.

Сьогодні ми контролюємо тисячі об’єктів у Запоріжжі та затримали понад сотні грабіжників. Ми працюємо із представниками бізнесу та промислового сектора.

Схожі статті
Популярні питання Mine Guard
Популярні запитання Mine Guard

Ви часто пишете нам із запитаннями щодо послуг MINE GUARD. Зазвичай вас цікавлять тарифи, специфіка роботи додатка та скільки безкоштовних викликів на місяць мають клієнти.

Пультова охорона Mine Guard
Охорона Lavazza

Об’єкти підприємницької діяльності також потребують постійного нагляду та безпеки. Ми пропонуємо вигідне рішення – пультову охорону. Вона забезпечить ваш бізнес від надзвичайних ситуацій та подій