fbpx
Перейти до вмісту

Де безпечно зберігати гроші?

Зберігання грошей у книгах, диванах, антресолях або зливних бачках давно популярні місця та грабіжникам вони добре відомі. Всі ми пам’ятаємо старі добрі фільми, в яких обшук починається саме з цих схованок. У житті ситуація не змінюється. Давайте обговоримо, де зберігати гроші та чи безпечні інші “таємні” місця у домі?

Час - гроші

Професійний грабіжник діє швидко, він може знайти будь-яке, навіть старанно заховане, заощадження. Єдине, що йому потрібне – час. Обираючи майбутнє укриття для цінностей, намагайтеся максимально відібрати хвилини на його пошуки у зловмисника.

Сигналізація - наше все

Згідно зі статистикою, проникнути в приміщення для грабіжника справа 2-3 хвилин. У випадку з сигналізацією питання: де зберігати гроші? втрачає свою актуальність. Датчики оперативно зафіксують зламування дверей/вікон і швидко повідомлять про будь-яке проникнення. Тривожний сигнал одразу надійде на пульт моніторингу охоронної компанії і на місце вже за кілька хвилин прибуде екіпаж. Плюс сигналізації в тому, що вона змушує домушника нервувати та поспішати, тому продуктивність його дій різко падає.

Оригінальність – це про безпеку

Де безпечно зберігати гроші? Там де ніхто не здогадається їх шукати. Для цього рекомендуємо вигадувати нові місця для «тайників». Наприклад, можна сховати гроші у шерстяних нитках для в’язання, новорічних ялинкових іграшках, карнизі чи парі взуття. Виявіть творчість та фантазію, шукайте нестандартне вирішення. Важливо, що схованок має бути декілька, частину можна покласти на видне місце, а інші добре сховати.

Переваги зберігання грошей вдома

Уявімо, що ви вигадали місце де можна безпечно та надійно зберігати свої цінності. Серед переваг домашньої схованки:

  • цілодобовий доступ до грошей;
  • можливість сховати у схованку ще, або, навпаки, забрати;
  • легка зміна місця зберігання.

Звісно, що ви можете вигадати чимало місць для зберігання своїх цінних речей. Не забувайте, що це не пігулка зі стовідсотковою дією. Найбільш ефективний спосіб – професійна система охорони вашого будинку. Компанія «Mine Guard» надає широкий спектр охоронних послуг. Наші клієнти отримують обслуговування сучасною матеріально-технічною базою і групами спеціалістів зі швидкого реагування.

Сьогодні ми контролюємо тисячі об’єктів у Запоріжжі та затримали понад сотні грабіжників. Ми працюємо із представниками бізнесу та промислового сектора.

Схожі статті
личная охрана
Когда нужна личная охрана?

В современном мире обеспечение собственной безопасности и своих близких становится все более важным. Частное охранное предприятие Mine Guard специализируется на предоставлении высококвалифицированных телохранителей, готовых гарантировать