fbpx
Перейти до вмісту
*/ ?>
Блог
Охоронна компанія Mine Guard (Запоріжжя)

Де безпечно зберігати гроші?

Зберігання грошей у книгах, диванах, антресолях або зливних бачках давно популярні місця та грабіжникам вони добре відомі. Всі ми пам’ятаємо старі добрі фільми, в яких обшук починається саме з цих схованок. У житті ситуація не змінюється. Давайте обговоримо, де зберігати гроші та чи безпечні інші “таємні” місця у домі?

Час - гроші

Професійний грабіжник діє швидко, він може знайти будь-яке, навіть старанно заховане, заощадження. Єдине, що йому потрібне – час. Обираючи майбутнє укриття для цінностей, намагайтеся максимально відібрати хвилини на його пошуки у зловмисника.

Сигналізація - наше все

Згідно зі статистикою, проникнути в приміщення для грабіжника справа 2-3 хвилин. У випадку з сигналізацією питання: де зберігати гроші? втрачає свою актуальність. Датчики оперативно зафіксують зламування дверей/вікон і швидко повідомлять про будь-яке проникнення. Тривожний сигнал одразу надійде на пульт моніторингу охоронної компанії і на місце вже за кілька хвилин прибуде екіпаж. Плюс сигналізації в тому, що вона змушує домушника нервувати та поспішати, тому продуктивність його дій різко падає.

Оригінальність – це про безпеку

Де безпечно зберігати гроші? Там де ніхто не здогадається їх шукати. Для цього рекомендуємо вигадувати нові місця для «тайників». Наприклад, можна сховати гроші у шерстяних нитках для в’язання, новорічних ялинкових іграшках, карнизі чи парі взуття. Виявіть творчість та фантазію, шукайте нестандартне вирішення. Важливо, що схованок має бути декілька, частину можна покласти на видне місце, а інші добре сховати.

Переваги зберігання грошей вдома

Уявімо, що ви вигадали місце де можна безпечно та надійно зберігати свої цінності. Серед переваг домашньої схованки:

  • цілодобовий доступ до грошей;
  • можливість сховати у схованку ще, або, навпаки, забрати;
  • легка зміна місця зберігання.

Звісно, що ви можете вигадати чимало місць для зберігання своїх цінних речей. Не забувайте, що це не пігулка зі стовідсотковою дією. Найбільш ефективний спосіб – професійна система охорони вашого будинку. Компанія «Mine Guard» надає широкий спектр охоронних послуг. Наші клієнти отримують обслуговування сучасною матеріально-технічною базою і групами спеціалістів зі швидкого реагування.

Сьогодні ми контролюємо тисячі об’єктів у Запоріжжі та затримали понад сотні грабіжників. Ми працюємо із представниками бізнесу та промислового сектора.

Схожі статті
Пультовая охрана для дома
Как выбрать охранную систему для дома?

Охрана дома – это один из самых важных аспектов обеспечения безопасности вашей семьи и ваших ценностей. Охранная система для дома может помочь вам защитить свой

Пультовая охрана
Что такое пультовая охрана и как она работает?

Пультовая охрана – это система охраны объектов, которая позволяет осуществлять дистанционный контроль и управление охраной объекта. Такая система может быть использована для защиты квартир, домов,

10 простых шагов для защиты квартиры от кражи
10 простых шагов для защиты квартиры от кражи

Квартира является местом, где мы чувствуем себя в безопасности, где мы можем расслабиться и наслаждаться жизнью. Однако, квартиры также могут стать объектом преступных посягательств, поэтому