fbpx
Перейти до вмісту
*/ ?>
Блог
Охоронна компанія Mine Guard (Запоріжжя)

Як вберегти свою дитину від посягання сторонніх людей: кейс із Запоріжжя

Проблема нападів на дітей та підлітків в Україні не новина. Доросла людина здебільшого може вплинути та захиститись від кривдника, чого не можна сказати про дітей. Останнім часом випадки, коли дорослі чинять непристойності щодо неповнолітніх, постійно на слуху. Статистика каже, що кожна 4 дитина в світі стає об’єктом впливу. Проблему не вирішують радикально, а кількість ситуації зростає, про це свідчать новинні стрічки ЗМІ та дописи в соцмережах.

Увійшов у довіру та відібрав гроші: як підліток ледь не став об’єктом злочину

Звісно, що діти потребують уваги, а батькам необхідно бути на зв’язку постійно. Втім, трагедія може статися за лічені хвилини і де потім шукати злочинця – невідомо. Днями бійці охоронної компанії Mine Guard запобігти злочину відносно підлітка в Запоріжжі. Чим ситуація могла б скінчитись, якби мати хлопця не прийняла заходи завчасно – годі й гадати.

Інцидент розпочинався безневинно. Чоловік поступово входив у довіру до неповнолітнього хлопця, після чого вирішив відібрати у нього гроші. Все трапилось просто неба, але хлопець не розгубився та натиснув на кнопку екстреного реагування від MINE GUARD. Наш екіпаж прибув на місце події всього за 3 хвилини та оперативно затримали правопорушника. Зловмисника передали працівникам правоохоронних органів для подальшого розслідування. 

Наша клієнтка – мати хлопця завчасно подбала про безпеку дитини та встановила йому додаток на телефон. Уявіть, що могло б статися та які  це мало наслідки для неповнолітнього. Пропонуємо подивитись відеозапис із проведеною екіпажем операцією.

Як захистити дитину від зловмисників?

Ми вже розповідали про засоби та способи захисту дітей від кривдників. Здебільшого вони діють на довгострокову перспективу. Для безпеки тут і зараз рекомендуємо скористатися послугами охоронної компанії MINE GUARD.

Всього 140 гривень на місяць забезпечать спокій батькам та організують повний захист дітям. Додаток працює максимально просто він розроблений таким чином, аби діти могли з легкістю користатися. Для цього необхідно: відкрити забезпечення на смартфоні та натиснути кнопку виклику.  Після дій екіпаж прибуде на місце та дислокує небезпеку.

Схожі статті
Пультовая охрана для дома
Как выбрать охранную систему для дома?

Охрана дома – это один из самых важных аспектов обеспечения безопасности вашей семьи и ваших ценностей. Охранная система для дома может помочь вам защитить свой

Пультовая охрана
Что такое пультовая охрана и как она работает?

Пультовая охрана – это система охраны объектов, которая позволяет осуществлять дистанционный контроль и управление охраной объекта. Такая система может быть использована для защиты квартир, домов,

10 простых шагов для защиты квартиры от кражи
10 простых шагов для защиты квартиры от кражи

Квартира является местом, где мы чувствуем себя в безопасности, где мы можем расслабиться и наслаждаться жизнью. Однако, квартиры также могут стать объектом преступных посягательств, поэтому