Як вберегти свою дитину від посягання сторонніх людей: кейс із Запоріжжя

Проблема нападів на дітей та підлітків в Україні не новина. Доросла людина здебільшого може вплинути та захиститись від кривдника, чого не можна сказати про дітей. Останнім часом випадки, коли дорослі чинять непристойності щодо неповнолітніх, постійно на слуху. Статистика каже, що кожна 4 дитина в світі стає об’єктом впливу. Проблему не вирішують радикально, а кількість ситуації зростає, про це свідчать новинні стрічки ЗМІ та дописи в соцмережах.

Увійшов у довіру та відібрав гроші: як підліток ледь не став об’єктом злочину

Звісно, що діти потребують уваги, а батькам необхідно бути на зв’язку постійно. Втім, трагедія може статися за лічені хвилини і де потім шукати злочинця – невідомо. Днями бійці охоронної компанії Mine Guard запобігти злочину відносно підлітка в Запоріжжі. Чим ситуація могла б скінчитись, якби мати хлопця не прийняла заходи завчасно – годі й гадати.

Інцидент розпочинався безневинно. Чоловік поступово входив у довіру до неповнолітнього хлопця, після чого вирішив відібрати у нього гроші. Все трапилось просто неба, але хлопець не розгубився та натиснув на кнопку екстреного реагування від MINE GUARD. Наш екіпаж прибув на місце події всього за 3 хвилини та оперативно затримали правопорушника. Зловмисника передали працівникам правоохоронних органів для подальшого розслідування. 

Наша клієнтка – мати хлопця завчасно подбала про безпеку дитини та встановила йому додаток на телефон. Уявіть, що могло б статися та які  це мало наслідки для неповнолітнього. Пропонуємо подивитись відеозапис із проведеною екіпажем операцією.

Як захистити дитину від зловмисників?

Ми вже розповідали про засоби та способи захисту дітей від кривдників. Здебільшого вони діють на довгострокову перспективу. Для безпеки тут і зараз рекомендуємо скористатися послугами охоронної компанії MINE GUARD.

Всього 140 гривень на місяць забезпечать спокій батькам та організують повний захист дітям. Додаток працює максимально просто він розроблений таким чином, аби діти могли з легкістю користатися. Для цього необхідно: відкрити забезпечення на смартфоні та натиснути кнопку виклику.  Після дій екіпаж прибуде на місце та дислокує небезпеку.

Схожі статті
Де безпечно зберігати гроші?

Зберігання грошей у книгах, диванах, антресолях або зливних бачках давно популярні місця та грабіжникам вони добре відомі. Всі ми пам’ятаємо старі добрі фільми, в яких

Популярні питання Mine Guard
Популярні запитання Mine Guard

Ви часто пишете нам із запитаннями щодо послуг MINE GUARD. Зазвичай вас цікавлять тарифи, специфіка роботи додатка та скільки безкоштовних викликів на місяць мають клієнти.

Пультова охорона Mine Guard
Охорона Lavazza

Об’єкти підприємницької діяльності також потребують постійного нагляду та безпеки. Ми пропонуємо вигідне рішення – пультову охорону. Вона забезпечить ваш бізнес від надзвичайних ситуацій та подій