fbpx
Перейти до вмісту
*/ ?>
Блог

Який район Запоріжжя можна вважати найбільш кримінальним?

Ще кілька років тому Запоріжжя знаходилось серед міст, в яких високий рівень криміналу. На даний момент ситуація вже змінилась, але напади, крадіжки та розбої все ще турбують місцевих жителів.

За статистикою 2019 року місто Запоріжжя знаходилось на 7-му місці за кількістю скоєних злочинів на кожні 10 тисяч людей в Україні. Загальна кількість таких випадків стала менша, але кожного року зростає кількість випадків з особливо тяжкими злочинами. Згідно звіту Національної поліції в Запорізькому регіоні, до найбільш небезпечних районів міста на кінець 2020 року віднесли Вознесенський, Шевченківський та Дніпровський райони. Кількість зафіксованих злочинів в цих районах сягала від 4 до 5 тисяч.

Тільки за останній рік загальна кількість звернень в області більше, ніж півмільйона. Не варто сильно дивуватись, тому що місцеві жителі постійно відчувають небезпеку, і звертаються за допомогою к спеціалізованим агентствам охорони. Статистика охоронної компанії Mine Guard свідчить про те, що саме в згаданих вище районах місцеві жителі встановлюють додаток, який допомагає їм швидко звернутись в компанію.

Це підтверджують і новини на інформаційних каналах та пабліках Запоріжжя:

  • На початку січня в запорізькому ЖК від зброї постраждав молодий чоловік. 27-річного постраждалого із Вознесенського району доставили в місцеву лікарню. В Нацполіції була відкрита справа за статтею «Замах на вбивство».
  • В місті Запоріжжі біля під’їзду будинку було скоєно напад на чоловіка: в нього вкрали гроші та мобільний телефон. Через деякий час злочинця вдалося затримати.
  • В Дніпровському районі молода жінка займалась крадіжкою мобільних телефонів та гаманців. Тільки через 2 місяці протизаконних дій, злодійку вдалося затримати під час останнього пограбування.

Ми згадали лише три останніх випадків в місті, але, на жаль, вони трапляються постійно. Для того щоб мати змогу самостійно себе захистити, рекомендуємо використовувати такі засоби:

  • Газові балончики.
  • Електрошокери.
  • Антидоги.

Головна проблема, яка є у кожного – це перша реакція під час нападу. Людина відчуває сильний страх, тому не може швидко та ефективно захищати себе. Надійний та ефективний спосіб захисту – професійна приватна охорона. Мешканці Запоріжжя довіряють професіоналам компанії Mine Guard. За допомогою місячного пакета послуг, який коштує всього 140 гривень, можна за 3-7 хвилин викликати охоронців на місце злочину. Для забезпечення власної безпеки встановіть додаток компанії на мобільному телефоні. Це дозволить нам швидко знайти ваше місцезнаходження та прийти на допомогу.

Схожі статті
Пультовая охрана для дома
Как выбрать охранную систему для дома?

Охрана дома – это один из самых важных аспектов обеспечения безопасности вашей семьи и ваших ценностей. Охранная система для дома может помочь вам защитить свой

Пультовая охрана
Что такое пультовая охрана и как она работает?

Пультовая охрана – это система охраны объектов, которая позволяет осуществлять дистанционный контроль и управление охраной объекта. Такая система может быть использована для защиты квартир, домов,

10 простых шагов для защиты квартиры от кражи
10 простых шагов для защиты квартиры от кражи

Квартира является местом, где мы чувствуем себя в безопасности, где мы можем расслабиться и наслаждаться жизнью. Однако, квартиры также могут стать объектом преступных посягательств, поэтому