fbpx
Перейти до вмісту

Скільки коштує охорона квартири у Запоріжжі?

MineGuard – це професійна охоронна компанія, яка гарантує безпеку для кожного. Автоматизована мережа дозволяє вести цілодобове спостереження за квартирою, будинком чи нежитловим приміщенням.

Пультова охорона квартир – особливості роботи

Бездротова система дозволяє захистити квартиру від пожежі, протікання чи злому. У приміщенні встановлюються:

• Датчики;
• Пристрій, який передає сигнал тривоги на пульт спостереження;
• Пульт.
• Оповіщувачі (сирена, сигналізація).

Установка обладнання займає мінімум часу та зусиль, а також не зіпсує квартирний інтер’єр за рахунок невеликої кількості техніки.

Кількість датчиків залежить від переваг і площі квартири, можна встановити практично будь-яке. Кожен із встановлених датчиків можна перемістити в будь-яке місце.

Як відбувається спостереження та переваги системи

За допомогою спеціального додатку відбувається постійне спостереження власника квартири за її станом. За умови злому або якихось подій на пристрій прийде повідомлення. Сигнал також надходить на пульт охорони та до групи реагування. Склад уже протягом 7 хвилин буде на місці.

Сколько стоит охрана квартиры и от чего зависит стоимость

Тариф на охорону приміщень коливається залежно від послуги – технічна чи фізична. MineGuard надає пультову охорону квартир, вартість якої починається від 250 гривень на місяць. У вартість входить:

• Встановлення обладнання.
• Абонплата за вибраний період.

На офіційному сайті передбачено можливість розрахунку послуг квартирної охорони. Замовити пультову охорону можна онлайн.

Схожі статті
личная охрана
Когда нужна личная охрана?

В современном мире обеспечение собственной безопасности и своих близких становится все более важным. Частное охранное предприятие Mine Guard специализируется на предоставлении высококвалифицированных телохранителей, готовых гарантировать