fbpx
Перейти до вмісту
*/ ?>

Скільки коштує охорона квартири у Запоріжжі?

MineGuard – це професійна охоронна компанія, яка гарантує безпеку для кожного. Автоматизована мережа дозволяє вести цілодобове спостереження за квартирою, будинком чи нежитловим приміщенням.

Пультова охорона квартир – особливості роботи

Бездротова система дозволяє захистити квартиру від пожежі, протікання чи злому. У приміщенні встановлюються:

• Датчики;
• Пристрій, який передає сигнал тривоги на пульт спостереження;
• Пульт.
• Оповіщувачі (сирена, сигналізація).

Установка обладнання займає мінімум часу та зусиль, а також не зіпсує квартирний інтер’єр за рахунок невеликої кількості техніки.

Кількість датчиків залежить від переваг і площі квартири, можна встановити практично будь-яке. Кожен із встановлених датчиків можна перемістити в будь-яке місце.

Як відбувається спостереження та переваги системи

За допомогою спеціального додатку відбувається постійне спостереження власника квартири за її станом. За умови злому або якихось подій на пристрій прийде повідомлення. Сигнал також надходить на пульт охорони та до групи реагування. Склад уже протягом 7 хвилин буде на місці.

Сколько стоит охрана квартиры и от чего зависит стоимость

Тариф на охорону приміщень коливається залежно від послуги – технічна чи фізична. MineGuard надає пультову охорону квартир, вартість якої починається від 250 гривень на місяць. У вартість входить:

• Встановлення обладнання.
• Абонплата за вибраний період.

На офіційному сайті передбачено можливість розрахунку послуг квартирної охорони. Замовити пультову охорону можна онлайн.

Схожі статті
Де безпечно зберігати гроші?

Зберігання грошей у книгах, диванах, антресолях або зливних бачках давно популярні місця та грабіжникам вони добре відомі. Всі ми пам’ятаємо старі добрі фільми, в яких

Популярні питання Mine Guard
Популярні запитання Mine Guard

Ви часто пишете нам із запитаннями щодо послуг MINE GUARD. Зазвичай вас цікавлять тарифи, специфіка роботи додатка та скільки безкоштовних викликів на місяць мають клієнти.