fbpx
Перейти до вмісту
*/ ?>
Блог

Скільки коштує охорона квартири у Запоріжжі?

MineGuard – це професійна охоронна компанія, яка гарантує безпеку для кожного. Автоматизована мережа дозволяє вести цілодобове спостереження за квартирою, будинком чи нежитловим приміщенням.

Пультова охорона квартир – особливості роботи

Бездротова система дозволяє захистити квартиру від пожежі, протікання чи злому. У приміщенні встановлюються:

• Датчики;
• Пристрій, який передає сигнал тривоги на пульт спостереження;
• Пульт.
• Оповіщувачі (сирена, сигналізація).

Установка обладнання займає мінімум часу та зусиль, а також не зіпсує квартирний інтер’єр за рахунок невеликої кількості техніки.

Кількість датчиків залежить від переваг і площі квартири, можна встановити практично будь-яке. Кожен із встановлених датчиків можна перемістити в будь-яке місце.

Як відбувається спостереження та переваги системи

За допомогою спеціального додатку відбувається постійне спостереження власника квартири за її станом. За умови злому або якихось подій на пристрій прийде повідомлення. Сигнал також надходить на пульт охорони та до групи реагування. Склад уже протягом 7 хвилин буде на місці.

Сколько стоит охрана квартиры и от чего зависит стоимость

Тариф на охорону приміщень коливається залежно від послуги – технічна чи фізична. MineGuard надає пультову охорону квартир, вартість якої починається від 250 гривень на місяць. У вартість входить:

• Встановлення обладнання.
• Абонплата за вибраний період.

На офіційному сайті передбачено можливість розрахунку послуг квартирної охорони. Замовити пультову охорону можна онлайн.

Схожі статті
Пультовая охрана для дома
Как выбрать охранную систему для дома?

Охрана дома – это один из самых важных аспектов обеспечения безопасности вашей семьи и ваших ценностей. Охранная система для дома может помочь вам защитить свой

Пультовая охрана
Что такое пультовая охрана и как она работает?

Пультовая охрана – это система охраны объектов, которая позволяет осуществлять дистанционный контроль и управление охраной объекта. Такая система может быть использована для защиты квартир, домов,

10 простых шагов для защиты квартиры от кражи
10 простых шагов для защиты квартиры от кражи

Квартира является местом, где мы чувствуем себя в безопасности, где мы можем расслабиться и наслаждаться жизнью. Однако, квартиры также могут стать объектом преступных посягательств, поэтому