Скільки коштує охорона будинку у Запоріжжі?

Професійна та надійна охорона будинку, гарантія безпеки та своєчасне прибуття складу – це те, що пропонує MineGuard. За допомогою автоматизованої мережі проводиться цілодобове спостереження за приміщенням. Є послуга постійного фізичного контролю на дому.

Охрана дома: автоматизированная система

MineGuard надає послуги автоматизованої бездротової та фізичної охорони приватного будинку. Бездротова система дозволяє захистити будинок і має мінімальну кількість техніки, що щадить інтер’єр будинку. У приміщенні встановлюються:

  • Датчики;
  • Пристрій, який передає сигнал тривоги на пульт спостереження;
  • Пульт.
  • Звукові оповіщувачі.


Установка бездротового обладнання технічно проста і триватиме небагато часу. По будинку можна розмістити будь-яку кількість датчиків, які за бажанням легко переміщуються в інше місце. За допомогою програми господар може спостерігати за системою, він також отримає сповіщення у разі непередбачених обставин чи нападу. Власник може підключити відеоспостереження на будь-який пристрій.

Сигнал також надходить на пульт охорони та групі реагування. Спеціалізований склад прибуває на місце події протягом 7 хвилин.

Скільки коштує охорона будинку та від чого залежить вартість

Вартість залежить від послуги пакета послуг. Тариф на пультову охорону становить від 400 гривень на місяць. У його вартість входить:

  • Монтаж обладнання;
  • Оплата за вибраний період.

Вартість охорони будинку складом бійців розраховується за тарифом від 35 гривень за годину.
На офіційному сайті передбачена можливість розрахунку та замовлення послуг.

Схожі статті
Де безпечно зберігати гроші?

Зберігання грошей у книгах, диванах, антресолях або зливних бачках давно популярні місця та грабіжникам вони добре відомі. Всі ми пам’ятаємо старі добрі фільми, в яких

Популярні питання Mine Guard
Популярні запитання Mine Guard

Ви часто пишете нам із запитаннями щодо послуг MINE GUARD. Зазвичай вас цікавлять тарифи, специфіка роботи додатка та скільки безкоштовних викликів на місяць мають клієнти.