fbpx
Перейти до вмісту

Тривожні кнопки Ajax: надійний захист вашого майна

Безпека є однією з найважливіших потреб людини. З метою забезпечення своєї безпеки та захисту майна від крадіжок, все більше людей обирають тривожні кнопки для охорони. У інтернет-магазині охоронної компанії Mine Guard ми пропонуємо високоякісні тривожні кнопки, які дозволяють швидко та ефективно викликати допомогу в разі небезпеки.

Тривожні кнопки Аякс в Запоріжжі

Тривожні кнопки Аякс – це надійний спосіб захисту, забезпечуючий клієнтам швидку та ефективну допомогу в разі виникнення небезпеки. Кнопки прості у використанні, мають додатковий захист від випадкових натискань та негайно сповіщають службу про потреба в охороні. Система оснащена найсучаснішими технологіями. Відмінно підходять для охорони дому, а також захисту вашого бізнесу від крадіжок та інших небезпек. Кнопки можуть бути розміщені в будь-якому місці, де ви відчуваєте потенційну небезпеку: біля входу, у спальні, в офісі, гаражі, на складі, біля каси або на будівельному майданчику.

Переваги тривожних кнопок Аякс

Серед лідерів на українському ринку охоронного оснащення сьогодні є компанія Аякс. Роки роботи та відгуки клієнтів підтверджують якість систем виробника. Серед переваг охоронних кнопок Аякс:

  • Надійність. Ajax є однією з найбільш надійних марок тривожних кнопок на ринку. Вони відповідають стандартам якості, безпеки та пройшли суворі перевірки.
  • Швидке сповіщення. Система має відразу декілька методів сповіщення про тривог, включаючи дзвінки та повідомлення та мобільний додаток. Це забезпечує швидку реакцію на небезпеку.
  • Тривалий захист. Кнопки оснащені батареями, які гарантують роботу до 5 років.
  • Додатковий захист. Спеціальний, модернізований захист вберігає від випадкових натискань та як результат, хибних викликів.

 

Деякі кнопки мають до 8 типів тривог в залежності від проблеми, яка виникла на об’єкті: пожежа, проникнення грабіжника чи необхідність допомоги медика. Дальність сигналу також може бути різною до 1300 метрів від хабу, а тривога доставляється менше ніж за секунду. Сповіщення спрацьовує з першого натискання. Гарантія від офіційного виробника 24 місяці.

Безкоштовне встановлення тривожних кнопок у Запоріжжі

На сайті нашої охоронної компанії Mine Guard ви можете придбати будь-яке оснащення для охорони вашої домівки й бізнесу. Потрібно встановити тривожну кнопку у Запоріжжі – ми зробимо це безкоштовно! Наші спеціалісти забезпечать швидкий монтаж та відмінне обслуговування всіх клієнтів. Зверніться до нас зараз, щоб отримати консультацію та гарантовано надійну тривожну кнопку.