fbpx
Перейти до вмісту

Охоронні системи Аякс для дому

Набір готових охоронних рішень для дому. Безкоштовна доставка та монтаж у Запоріжжі. Можливість оплатити охоронний комплекс частинами від 1 500 грн.

Охоронні системи для дому

Охоронні системи Ajax є невід’ємною частиною безпеки будь-якого житла. Системи Ajax відповідають всім вимогам для охорони будинку і стали популярними на ринку охоронних систем України та Запоріжжя.

Технології, що використовуються у системі Ajax, базуються на принципі бездротового зв’язку. Це означає, що система працює з використанням радіосигналів для передачі даних між різними датчиками та контрольним пультом. Такий підхід не потребує проводів, що дозволяє значно знизити вартість та час установки.

Переваги охоронних комплексів Ajax

Однією з головних переваг технологій Ajax є їх надійність та стійкість до злому. У разі спроби вторгнення до бунинку, датчики спрацьовують миттєво та передають інформацію на контрольний пульт та мобільний додаток власника. Більш того, система Ajax забезпечує підвищену захист від перешкод, що дозволяє забезпечити стабільний зв’язок між датчиками та контрольним пультом.

Технології Ajax мають високу масштабованість. Це означає, що систему можна розширювати в будь-який момент, додавши нові датчики та компоненти без необхідності у повторній установці. Система Ajax має простий та зручний інтерфейс управління. Користувач може контролювати систему через мобільний додаток, в якому можна отримати інформацію про стан системи та налаштувати її роботу відповідно до своїх потреб.

Монтаж охоронних комлексів Ajax у Запоріжжі

Першим кроком у монтажі охоронної системи Ajax для приватного будинку є встановлення контрольного пульта, який є головним елементом управління системою. Контрольний пульт має бути розміщений у такому місці, щоб він був легко доступним, але при цьому він повинен бути захищеним від несанкціонованого доступу.

Далі, потрібно встановити датчики руху, дверей та вікон в тих місцях, де може бути потенційне вторгнення. Вони монтується на стіни за допомогою спеціальних кріплень, які дозволяють точно налаштувати їхнє положення. 

Безкоштовна доставка та монтаж

Компанія Mine Guard  здійснює безкоштовну доставку та монтаж обладнання для наших клієнтів у Запоріжжі. Вам потрібно лише придбати потрібне обладнання в нашому інтернет-магазині та обговорити з менеджером дату монтажу. Важливо зазначити, що обладнання може бути придбане з послугою «Оплата частинами» всього від 1500 грн./міс. та безкоштовно встановлене на вашому об’єкті.