fbpx
Перейти до вмісту

Кримінальні хроніки Запоріжжя, булінг у школах та інновації Mine Guard: інтерв’ю з Ігорем Дубягою

У сучасному світі, де питання безпеки та захисту мають першорядне значення, роль охоронних компаній стає дедалі очевиднішою. Реальна ситуація з безпекою в Запоріжжі залишає бажати кращого, тому все більше містян звертаються за послугами до професійної охоронної компанії Mine Guard. Що собою являє охорона Запоріжжя, з якими викликами зіштовхуються бійці та інноваційні рішення, знайдені компанією – у інтерв’ю з СЕО Mine Guard Ігорем Дубягою. 

Під час створення охоронної компанії Mine Guard за основу було взято найкращий європейський досвід, який поєднує високу якість сервісу з його доступністю для пересічних громадян.

"Ми подумали, що хотілося б завжди мати при собі тілоохоронця. Але яким би було ваше запитання? Скільки коштують послуги охоронця - скоріш за все це дорого? Тому ми створили сервіс, в якому за потреби він може бути тут і зараз. Ніхто не знає коли і де буде небезпечно, небезпека знаходить нас  неочікувано. Ми створили додаток в смартфоні «Тілоохоронець тут і зараз»".

Особливу увагу компанія приділяє підбору персоналу. Кожен співробітник проходить детальний відбір. Сьогодні більшість команди має досвід роботи в правоохоронних органах, силових структура, а частина в бойових діях, зокрема, сам СЕО компанії Ігор Дубяга. Старт роботи компанії почався саме з охорони Запоріжжя і на це були свої причини.

“Давайте не будемо вибудовувати ілюзію безпеки Запоріжжя. Все частіше місто в ТОПі хронік кримінальних новин. Щодня ми бачимо різанину, стрілянину у відомих закладах міста, випадки булінгу в школах. Хіба після такого ви можете бути впевненими у тому, що ваша дитина безпечно повернеться додому?”

Детальніше про новітні підходи до охорони в Запоріжжі, навички тілоохоронців та небезпечні випадки, з якими сьогодні зіштовхуються запоріжці – дивіться у відеоінтерв’ю. 

Схожі статті
личная охрана
Когда нужна личная охрана?

В современном мире обеспечение собственной безопасности и своих близких становится все более важным. Частное охранное предприятие Mine Guard специализируется на предоставлении высококвалифицированных телохранителей, готовых гарантировать