Як бійці MINE GUARD песика власникам повернули

Не завжди порятунок необхідний тільки людям. Чотирилапі брати також потребують нашої уваги та безпеки, особливо в холодні часи. Бійці MINE GUARD прийдуть на допомогу навіть до хвостиків. Показовою була ситуація, яка сталась нещодавно в центрі Запоріжжя. В перервах між затриманням злочинців екіпаж екстреного реагування спромігся повернути зниклого улюбленця в родину.

На проспекті Соборному бійці екіпажу побачили вівчарку, яка бігала вулицею без власника. Неможливо було не звернути уваги на доглянуту, але розгублену тварину. Один з працівників покликав до себе собаку, аби перевірити чи не має вона адресника на собі. Цього разу пощастило, на ошийнику було зазначено номер телефона власників. Які саме у цей час безрезультатно шукали зниклого.

Зателефонувавши за номером виявилось, що вівчарку звуть Карат, а втік він, злякавшись вибухів від петард. Гучні звуки часто стають потрясінням та провокують тварин бігти чимдуж у сховище. Побачивши господарів пес заспокоївся. Це вже другий такий випадок, але так далеко й надовго тварина не зникала. Першого разу знервованим господарям допомогли люди в соцмережах.

Бійці MINE GUARD завжди готові захистити кожного, кому потрібна допомога. Для нас неважливо хто це буде: дитина, доросла людина, чи загублений пес. Наголошуємо, в період святкових днів, чимало песиків тікають під час прогулянок через підривання петард. Не проходьте повз тварин, яким потрібна допомога, особливо у морози.

Схожі статті
Де безпечно зберігати гроші?

Зберігання грошей у книгах, диванах, антресолях або зливних бачках давно популярні місця та грабіжникам вони добре відомі. Всі ми пам’ятаємо старі добрі фільми, в яких

Популярні питання Mine Guard
Популярні запитання Mine Guard

Ви часто пишете нам із запитаннями щодо послуг MINE GUARD. Зазвичай вас цікавлять тарифи, специфіка роботи додатка та скільки безкоштовних викликів на місяць мають клієнти.